Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az én éjszakai...

Szerintetek az én éjszakai pörgésem az ágyban (hogy forgolódok jobbról balra aztán vissza), a helyváltoztatás, mennyire befolyásolja a babát? Neki is fordulnia kell velem együtt? Vagy ha megszületik ő is nyugtalanul fog aludni?

Figyelt kérdés
Szögezzem le magam a jobb oldalamra, és próbáljak meg egy helyben aludni? vagy nem befolyásolja szerintetek?
2011. márc. 17. 08:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: 21+4 h kismama.
2011. márc. 17. 09:00
 2/5 porcukormókus ***** válasza:

Én is ugyanígy alszom, állandóan helyezkedek, de meg sem fordult a fejemben, hogy ez baj lehet. Szerintem nincs ezzel probléma, de azért én is kiváncsi lettem egy kicsit! :)

27hetes kismami

2011. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TKI Ibolya ***** válasza:

Én is forgolódom és még szerintem több millió kismama ez biztos nem befolyásolja a babád mentalitását.Ne aggódj!

Harmadik terhességem és az első kettőnél is forgolódtam még is van két különböző természetű gyermekem de egyik sem volt nyugtalan újszülöttnek sem.


39+5 hkm

2011. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké. Ez a válasz megnyugtató volt. Köszönöm.
2011. márc. 17. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Allitolag az az egeszseges ha bal oldalon fekszel mert igy a legjobb a baba keringeset tekintve de en is eleg sokat forgolodtam es megis,egy angyal a kisfiam,aki most 2 honapos.Gratulalok a picihez.Konnyu szulest es ne aggodj.
2011. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!