Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesség második hetében...

Ha terhesség második hetében ittam naponta egy-egy kupica pálinkát reggel és kb. fél-fél deci martinit este (5 napig) attól lehet baja a kisbabámnak?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy terhes vagyok és külföldön voltunk.

Aggódom, hogy a baba károsodhatott-e ettől.


2011. márc. 17. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja. Rengetegen nem tudják akár 6 hétig se, hogy terhesek és ettől sokkal nagyobb dorbézolásokat rendeznek és mégis rendben van minden. Ne aggódj. De majd a dokid is megnyugtat, ha megkérdezed. Ő talán a biológiai hátterét is el tudja mondani.
2011. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem.
2011. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem, mert az első hetekben a petezsákból táplálkozik a magzat, utána lesz csak fontos, hogy Te mit eszel és iszol. Az orvosom azt mondta, hogy ez kb. 6-8 hétig tart, de nyilván amint megtudja valaki, hogy terhes, azonnal kezdjen "normálisan" élni. :))


Boldog babavárást!!!

2011. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem,mivel akkor még nincs is kapcsolat kettőtök között,hiszen nem ágyazódott még be,hanem vándorol.
2011. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet a megnyugtató válaszokért. Közben rájöttem, hogy nem is a második, hanem utánanézve a negyedik héten volt az a bizonyos utazás. de a baba ezek szerint "nem neheztel" rám majd érte.:-) Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 17. 14:57
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy semmi baja nem lesz. Akkor még nincs beágyazódva sem. egyébként én a terhességem 4. és 5. hetében is ittam jó pár pohár pezsit. és semmi baja a babámnak. Én sem tudtam hogy terhes vagyok.
2011. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!