Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan nők írását várom, akik...

Olyan nők írását várom, akik hasonló cipőben járnak. Használtam minden aktusnál egy habzó hüvelytablettát, és most mégis úgy néz ki, terhes vagyok. A legkisebb (3. ) gyermekem most 3 hónapos. Ti mit tennétek? Köszönöm, ha írtok!

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 09:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Ha anyagilag úgy álltok akkor tartsd meg,bár én nem tartanám meg!!!!!4 gyerek????A kicsi 3 hónapos??áááá semmiképp!De miért nem választasz valami megbízható fogamzásgátlást???Mirena spirál???
2011. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Írok majd privit, most sajnos mennem kell.. Én fog. gátlót szedtem, már 10 éve, mindig pontosan, mégis terhes maradtam... Most itt játszik a másik szobában a 2,5 éves, 4 gyerekem.. Nem bánom, hogy így alakult az életünk :)
2011. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
nem 4 gyerekem, hanem 4. :)
2011. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Sajnos nem megfelelő módon védekeztél, a hüvelytabletta kb semmit nem ér, nagyon alacsony a hatásfoka, csak megszakításos védekezés és naptármódszer mellett javasolják :S Szóval elképzelhető, hogy terhes lettél.:(

Ha meg tudod tartani a babát, tehát nem veszélyezteti az egészségedet nagyon (császárral szültél?) és anyagilag is belefér még egy pici, szerintem tartsd meg :)

2011. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én helyzetem egy picit hasonló. Nekem 4 gyerekem van (6 évestől lefelé), és a legkisebb 8,5 hónapos korában védekezés és szoptatás mellett teherbe estem (most 8 hetes vagyok). Nálunk nem volt kérdés, hogy megtartjuk! Szerintem ha védekezés mellett jön egy baba, az nagyon élni akar! És egy családban, ahol már van 3-4 gyerek, elfér még egy! Tudom, neked még nagyon kicsi a 3., az elején biztos nehéz lenne, de biztos nem bánnád meg, ha bevállalnád! Én mindig arra gondolok, hányan mit meg nem tesznek, hogy gyerekük legyen (és sokaknak mégsem lehet), akkor akinek lehet, az örüljön neki, még akkor is, ha nem úgy tervezte...

Egyébként már biztos, hogy terhes vagy?

2011. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem voltam teljesen érthető. Tehát nálunk 4 kicsi mellett az 5. csúszott be. Utolsó.
2011. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha védekezés mellett jön egy baba az nem azt jelenti, hogy nagyon élni akar.Csak anyuci nem megfelelően védekezett...
2011. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mihamarabb orvoshoz megyek, a teszt szerint terhes vagyok.

Nagyon nehéz dönteni, épp azért, mert sok pár van, akinek sehogyan nem jön össze a baba, én meg...

De sajnos a realitás talaján kell maradjak. Anyagilag nem is tudom...igazából ahol 3 elfér, ott 4 is, ha csak erről szólna. A lakáshitelt is fizetni kell, még 15 évig...és igazán akkor kerül sokba egy gyermek, amikor iskolába megy, jövőre a legnagyobb kezdi is...

2011. márc. 18. 10:27
 9/22 A kérdező kommentje:

A kötözködőnek: mivel a lábam miatt (visszerek) nem szedhetek fogamzásgátlót, az orvos szerint, így okoska javasolj olyat, ami nem hormonos, ugyanakkor megbízható.

csókolom csöpp kis szádat: az anyuci, aki nem megfelelően védekezik

2011. márc. 18. 11:31
 10/22 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, én nem biztos, hogy megtartanám. A mai világban sajnos nem. Nekem néha olyan "elcsépelt" az, hogy ahol 3-nak van hely, ott a 4. is, meg csak szeretet kell stb. Bizonyos fokig ez igaz. De van az a helyzet, amikor már szeretetből nem kerül kenyér az asztalra! Ha ez ennyire egyszerű lenne, nem olvasnék itt legalább naponta két olyan kérdést, hogy mit csináljunk megszűnt a munkahely, viszik a lakást, itt állunk 2-3 gyerekkel fedél nélkül stb. Nagyon nehéz elvetetni főleg annak, aki már anya, és megszült már előtte 2-3 gyereket, de akkor is reálisan végig kell gondolni!

Vessetek meg, de én világ életemben reális voltam. Igaz, még csak egy gyerekem van, de látom,hogy mik azok az alap dolgok, amire szüksége van. Az sem kevés! Nekem fontos, hogy el tudjam küldeni osztálykirándulásra, mert vérzik a szívem, amikor látom,hogy a padtársa sír, mert nincs pénzük elküldeni és a többi szülő dobja össze. Ahogy azt sem szeretném, hogy ne tudjak neki venni mikulásra valami apróságot, vagy hogy azért legyünk apával idegbetegek, mert nem tudjuk fizetni a törlesztőt!

2011. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!