Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten és milyen...

Hányadik héten és milyen helyzetben/helyszinen indult be a szülésetek? Mit éreztetek abban a pillanatban?

Figyelt kérdés
Második babámat várom. Az elsőt a 39-ik héten meginditották, így elmaradt a nagy izgalom, hogy mi lesz, ha elmegy a magzatvíz, pánik, stb. Kiváncsi vagyok ki hogy élte meg.
2011. márc. 22. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaj ne is mondd, ugy vartam en is hogy hu de izgi lesz, majd ejjel mikor elmegy a magzatviz es ebresztem apat hogy indulni kell...a 40 heten (a szules kiirt napjan) a doktorno meg csak meerte meg meerte es meerte a babat, majd kozolte, hogy ez a gyerek a szeles vallaival ugyan ki nem fer a keskeny csipomon, hivta a korhazat is, hogy "kicsi az asszony, nagy a gyerek" (kulfoldol elunk, itt nincs fogadott orvos, az ugyeletes orvosnal szul mindenki), igy 40+6 hetre programozott csaszar lett. Julius 14-re jon a kovetkezo, de mar most szolt a doktorno, ne haragudjak de azt kell mondja, kicsi baba ez sem lesz...:-(
2011. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pont a kiírt napon, tv-ztünk este a férjemmel és csak elfolyt a magzatvizem...(előtte persze már voltak fájásaim egész nap de én valahogy nem gondoltam hogy szülni is fogok :) )


Aztán lezuhanyoztam (nagy hülyeség volt utólag na meg kiszállni a kádból is alig bírtam :)) ))) és indultunk a kórházba....4 óra múlva meglett a kislányom :))

2011. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi első válaszoló melyik héten mekkorára mérték a babád hogy már most azt mondták hogy nem lesz kicsi ?? Nem korai még erre következtetni ?
2011. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
500 grammot mert a 29. heten. Mar az elsonel is terheleses vercukorszintet mert a 32. heten, azt mondta gyanus volt mar akkor is a kicsi termetemhez es a terhesseg elotti sulyomhoz a meret. Igazabol nem is a kisfiam sulya (4100gramm) volt a donto, hanem a normal meretu fejehez nagyon szeles volt a valla. Mellesleg aposomnak es ferjemnek is az alakjukhoz kepest olyan valluk van, hogy azt hihetne mindenki, elsportolok.
2011. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsanat, 19. het, nem 29!!
2011. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kiírt utáni napon várt a szülésznőm egy begbeszélt NST vizsgálatra.Előző éjszaka már nem nagyon tudtam aludni,rendszertelen fájásaim voltak.Délután bementünk a kórházba,rám kötötte a gépet,és azt mondta,hívjuk a doktornőt,aki megkérdezte,mit szólnék hozzá,ha ma megszülnénk ezt a babát:)Mondtam rajtam ne múljon,apa lement a holmimért,szerencsére azt is vittük,én meg mentem az előkészítőbe.Mire végeztünk 4 perces fájásaim voltak,megérkezett az orvosom,burkot repesztett,megint rám tették az NST-t,és 10 percenként ránéztek.Fél óra múlva hoztak egy másikat,mondván,hogy ez nem jó:))

Hát jó volt,úgyhogy még fel sem ocsúdtam,toltak a műtőbe.

Igazából felfogni sem volt időm,és megszületett az én életem értelme,3660 grammal,és 57 centivel,egy gyönyörű napsütéses vasárnap délután.

Ennek már 7 hónapja,de a mai napig sokszor elmeséltetem a férjemmel,hogy mi,és hogyan történt igazából,mert olyan jó hallani:)

2011. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ízléstelen.

Nem értek egyet azzal, aki kismamaként strand közelébe se megy. A nagyfiam két és fél éves lesz nyáron, tőle nem vonom meg ezt az élményt. :)

Szeptemberben szülök, és nyárra egy C&A-s lila virágos kismama tankinit vettem. Csinos, aranyos, takarja a pocit :)

Láttam már strandon tangás kismamát, inkább nem irom, milyen megjegyzéseket kapott...

2011. márc. 22. 14:19
 8/9 A kérdező kommentje:

Ekkora egy marha hogy lehetek!!


A kommentemet válasznak szántam a tangás-strandos-kismamás kérdéshez.

Sorry :)

2011. márc. 22. 14:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Elsővel elment a nyákdugó, tágulásos vérzés, meg valami folyt, reggel mikor felkeltem és kimentem wczni:) 38hetesen

Másodikkal a szülőszoba előtt olvastam, és vártam a csodát, csak az tűnt fel, hogy egyre gyakrabban nézem az órát, mikor jön a fájás és ugyan azt a mondatot olvasom 10szer:) éjfélkor, 40hetes 4naposan.(vaklárma után már nem engedtek haza, pedig aznap hajnalban már azt hittem, hogy)

2011. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!