Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyennek tartjátok a babaváró...

Milyennek tartjátok a babaváró bulit? Csinálnátok? És az ismerősök szedik össze a babakelengyét?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én jó ötletnek tarom,bár itt nem nagyon szokás.Legalább lesznek előre ruhák,és nem utólag kapsz-természetesen mindenkitől egy számmal kisebbet:-)
2011. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Túl "amerikaias"... Ha bármuit hoztak, azt szívesen fogadtam, szülés után is. Így is minden látogató hozott valami apróságot. Külön bulit nem tartanék :)
2011. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Személy szerint én nem tartom fontosnak! Nekem ez is már olyan amerikanizált! Meg ez az előre ajándékot hozni? Hát... Max. ha nagyon akar hozzon akkor, ha jön meglátogatni majd a babát, de akkor sem kötelező! Ez nem erről szól!
2011. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk akkor jöttek a barátok amikor már megvolt a baba. kaptunk sok értelmes dolgot.


én úgy tartom jónak és úgy csinálnék ilyet hogy én választom ki mit szeretnék és abból válogatnak hogy ki mit .. de úgy hogy idehozzanak mindenfélét amit nem kértem... na azt nem.!

2011. márc. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel ez nálunk nem szokás, még kellemetlen helyzetek is lehetnek belőle. A vendégeknek ez is plusz kiadás (mit vegyünk, mit illik, mit nem, milyen értékben, ki hallott már babaváró buliról...).
2011. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát,fura lenne,hogy eljönnek babaváró buliba,hoznak valamit,majd ha megszületett a baba,eljönnek babanézőbe,majd megint hoznak valamit..Merthogy igazán a lényeg az,hogy lássák a babát,ő a fontos,és igazán már akkor van ok az örömre,meg a bulira,mikor egészségesen a világrajött no és persze az anyuka is jól van..Ha tartanék is ilyesmit,inkább a 25-30.hét környékén lenne értelme,semmiképp nem 2-3 hetes különbséggel,de én ehhez meg túlságosan babonás lennék..
2011. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!