Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a fejfájás 13...

Normális ez a fejfájás 13 hetesen?

Figyelt kérdés

Már volt, hogy fájt a fejem(8-10 hetesen), de max másfél nap után gyógyszer nélkül elmúlt.

Most pedig egy hete kezdődött, 2 nap szüntelen(éjjel-nappal tartó) fejfájás után bevettem egy ALgopyrint. Akkor elmulasztotta, 3-4 napig csak nagyon haloványan éreztem, vagy nem is éreztem, aztán éjjel újra előjött.

Már nagyon elkeserít, az orvos azt mondta, menjek szemészhez, mert a hormonok miatt megváltozik a szemfénytörés.Volt már valakinél ilyen kitartó fejfájás?

Ugye nem fog végigkísérni?


2011. márc. 24. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szenvedtem az elején az állandó fejfájástól,úgyhogy sokszor elsötétített szobában próbáltam aludni,sokszor egész nap.14.hét körül múlt el.
2011. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam pihenéssel, nyugalommal csillapítani, de észrevettem, hogy ha levegőn vagyok, sokkal jobb. Tegnap bicikliztem egy órát, akkor szinte teljesen elmúlt.
2011. márc. 24. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Az jó:)Akkor sétálj sokat,legalább a mozgás is megvan.

Jó egészséget nektek!

2011. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen az eleje ilyen fejfájós volt nekem is (mára elmúlt teljesen), elkezdtem újra hordani a szemüvegem is. Igyál nagyon sok vizet, a dokim szerint nagy mennyiségű víz elfogyasztása fájdalomcsillapító.

23 km

2011. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!