Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelenthet a katicabogár?

Mit jelenthet a katicabogár?

Figyelt kérdés
Lehet hogy én vagyok túl érzelgős és nagyon ráérek, de ezt képzeljétek el: december közepe óta követ egy cuki kis katicabogár, nem bírom lerázni, először nem vettem róla tudomást, aztán januárban kiderült hogy ketten vagyok, és figyelmes lettem a potyautasra, szinte mindenhová jön velem, persze nem tudom hogy ugyanaz e de ilyen hidegben honnan lenne ennyi? Nem csak itthon de anyuméknél is a multkor 20 km-re tőlünk, ott is rajtam mászkált, aranyos tettszik a dolog de mi lehet ez? 14. hetes vagyok
2009. febr. 24. 19:30
 1/6 anonim válasza:
100%

A katicák ilyenkor télen behúzódnak a lakásba. Nem tudom miért, de már évek óta figyelem. Hozzánk is bejönnek télre. Nem sok, de időnként találok egyet-kettőt. Valószínű anyukádékhoz is behúzódott valamennyi.

Ha szeretnél tulajdoníts neki nagy jelentőséget, mert a terhességedre fog emlékeztetni. Vegyél egy plüss katicát. Egyébként aranyosak.

2009. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizti egy fiu katicabogar, es nagyon tetszel neki :)

Amugy szerintem nagyon aranyos...

Boldog babavarast

2009. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik babád ha kislány lehetne Katica, vagyis Katalin, vagy Katinka. :-)
2009. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szia. én is jártam már igy. nekem a függönyön volt.Azt levettem,kivittem,de másnap ugyan oda visszament.de hogy ugyan az vagy másik azt nem tudom. de azt se tudom,hogy valami jelentősége lett volna:S mindenesetre nekem tetsztett hogy bejöttek:) de másodjára már nem nyultam hozzá.
2009. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi aranyosak vagytok!!! Nem tudjuk még fiu-e vagy lány, de már nagyon várom, hogy kiderüljön. Csakaranyos kis helyzet és gondoltam leírom, ti is had mosolyogjatok rajta
2009. febr. 25. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a helyzet a poloskával, akkor már te valahogy jobban jártál. Még jó hogy ilyen név nincs. Csak most jutott eszembe, mert én írtam a Katica nevet. Ha 8 poloskát nem irtottam ki hát egyet sem. Randa egy jószág. De hogy honnan jöttek szakadó hóban? :-)
2009. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!