Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Mit jelenthet a katicabogár?

Lehet hogy én vagyok túl érzelgős és nagyon ráérek, de ezt képzeljétek el: december közepe óta követ egy cuki kis katicabogár, nem bírom lerázni, először nem vettem róla tudomást, aztán januárban kiderült hogy ketten vagyok, és figyelmes lettem a potyautasra, szinte mindenhová jön velem, persze nem tudom hogy ugyanaz e de ilyen hidegben honnan lenne ennyi? Nem csak itthon de anyuméknél is a multkor 20 km-re tőlünk, ott is rajtam mászkált, aranyos tettszik a dolog de mi lehet ez? 14. hetes vagyok

2009-02-24 19:30  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A katicák ilyenkor télen behúzódnak a lakásba. Nem tudom miért, de már évek óta figyelem. Hozzánk is bejönnek télre. Nem sok, de időnként találok egyet-kettőt. Valószínű anyukádékhoz is behúzódott valamennyi.
Ha szeretnél tulajdoníts neki nagy jelentőséget, mert a terhességedre fog emlékeztetni. Vegyél egy plüss katicát. Egyébként aranyosak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2009-02-24 20:09 Privát üzenet
Ez bizti egy fiu katicabogar, es nagyon tetszel neki :)
Amugy szerintem nagyon aranyos...
Boldog babavarast

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2009-02-24 20:11 Privát üzenet
Az egyik babád ha kislány lehetne Katica, vagyis Katalin, vagy Katinka. :-)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2009-02-24 20:13 Privát üzenet
szia. én is jártam már igy. nekem a függönyön volt.Azt levettem,kivittem,de másnap ugyan oda visszament.de hogy ugyan az vagy másik azt nem tudom. de azt se tudom,hogy valami jelentősége lett volna:S mindenesetre nekem tetsztett hogy bejöttek:) de másodjára már nem nyultam hozzá.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2009-02-24 20:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi aranyosak vagytok!!! Nem tudjuk még fiu-e vagy lány, de már nagyon várom, hogy kiderüljön. Csakaranyos kis helyzet és gondoltam leírom, ti is had mosolyogjatok rajta

# 5/6Időpont 2009-02-25 14:51 Privát üzenet
Nálunk hasonló a helyzet a poloskával, akkor már te valahogy jobban jártál. Még jó hogy ilyen név nincs. Csak most jutott eszembe, mert én írtam a Katica nevet. Ha 8 poloskát nem irtottam ki hát egyet sem. Randa egy jószág. De hogy honnan jöttek szakadó hóban? :-)

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2009-02-25 15:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
KATICABOGÁR INVÁZIÓ!? (csak nálunk? )
Kik éneklik? "kell még két hét, h katicabogár légy"?
Mi a katicabogár szimbolikus jelentése?
A katicabogár 7 pettye már az átalakulás után előjön, vagy az idő haladtával lesz egyre több?
Van valami jelentése, ha katicabogár van a házban?
Honnan lehet megtudni, hogy egy katicabogár milyen nemű? (nincs mikroszkópom) :D

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu