Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhességet mutat...

Hány hetes terhességet mutat az uh? most akkor babás vagyok?

Figyelt kérdés
hello..két pozitiv teszt,egy orvosi kézi vizsgálat amin 6-7 hetes babás vagyok.de szerintem csak 3-4 hetes..az uh-n semmi nem látszik még.a doki azt mondta várni kell.és hogy korai garvidis,,most akkor babás vagyok?ilyenkor még nem látszik uh-n?tüneteim vannak..és amikor a doki turizott bennem azt mondta hogy babát észlel,.,.akkor reménykedjek??segitsetek
2008. febr. 7. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Lehetsz babás, az orvos a megnagyobbodott méhedet észlelte, de valószínű tényleg csak 3-4 hetes vagy azért nem látta Uh-on, én is így jártam.Később kell menni,és akkor meglesz pontosan hány hetes is vagy, ne aggódj.Biztos minden oké lesz, csak tudom ez a legrosszabb, várni,és várni.
2008. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát az uh már 6-7 hetesen életjelt is mutatt ugyhogy lehet nem vagy anyi amugy ha már látszani fog nem menstruáció után számolnak hanem uh után én levagyok maradva egy hétel de én is ugy számoltam hogy az a jó idöpontom gratula
2008. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor nem kell aggodnom hogy még nincs ott semmi?se petezsák semmi.csak 2 pozitiv teszt és egy pozitiv kézi vizsgálat?akkor csak várnom kell hogy nöjjön?????én csak 3-4 hetes lehet max...több nem..
2008. febr. 7. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

NYUGODJJ MEG !! szerintem is csak még korai vagy én most vagyok 4 hetes és 4mm volt az ultrahangon egy kis petezsák ,ezek az észrevételek függnek attol is szerintem ,hogy melyik kórháznak milyen típusú gépei vannak !!nekem is 2 hét mulva kell vissza mennem egy ujabb ultrahangra!!!a teszt pozit volt ,a doki tapintásra pozitiv ,akkor meg nyugiii !!! a dokik az utolsó vérzés első napjátol számitják a terhességet evvel hozzták rám is a frászt ,hogy 6 hetesen már láttnio kell és nem láttak semmi babát csak petezsákot !!de én pontossan tudom mikor estem teherbe és még csak 4 hetes vagyok de a gép szerint 6hét/2napos !!

Élvezd a terhességet és nyugodjj meg !! mindenjót !

2008. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

A terhesség idejét mindig az utolsó mensi 1napjától számolják plusz 9hónap,plusz 7nap.(Pl: utolsó mensi jan 20,akkor a szülés várható ideje:okt 27)

Tehát,amikor a fogamzás bekövetkezik,már kb 2hetes terhesnek számolnak.Ezért 40hét a terhesség,a valós találkozástól már csak 38.Ez átlag,nem egyforma egy sem.

Remélem nem voltam érthetetlen:)

2008. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia nyugodj meg,nekem se láttak semmit 3 hetesen,sajna túl korán mentem.Ne aggódj várd ki a közeli időpontot, és minden ok lesz.
2008. febr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Sziasztok!



Én ma reggel csináltam egy tesztet ami pozitív lett,elfutottam gyorsan az orvoshoz,aki megcsinálta az UH-t,és azt mondta hogy 10x5mm-es a petezsák,de még nem lát benne semmit.Ideges vagyok,hogy akkor most terhes vagyok,és akkor mennyi idős lehetek,hogyhogy nem láttszik semmi? Volt már 2 vetélésem,és viszeres a méhem,nagyon félek. Görcsölget a hasam is,de egyenlőre még csak a melleim nagyobbodtak meg,más tünetem nincs. 1 hét múlva kell visszamennem,nagon reménykedem.

2008. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Sziasztok!



Én ma reggel csináltam egy tesztet ami pozitív lett,elfutottam gyorsan az orvoshoz,aki megcsinálta az UH-t,és azt mondta hogy 10x5mm-es a petezsák,de még nem lát benne semmit.Ideges vagyok,hogy akkor most terhes vagyok,és akkor mennyi idős lehetek,hogyhogy nem láttszik semmi? Volt már 2 vetélésem,és viszeres a méhem,nagyon félek. Görcsölget a hasam is,de egyenlőre még csak a melleim nagyobbodtak meg,más tünetem nincs. 1 hét múlva kell visszamennem,nagyon reménykedem.

2008. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!