Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem csábultatok el az ezer...

Nem csábultatok el az ezer meg ezer gyönyörűséges ruha között, meg babadolgok között?

Figyelt kérdés

Annyi gyönyörű holmi van a babáknak hogy képtelenség dönteni, főleg ha tudom hogy adott rucikból csak 1-2 kell, de én legalább 10-et hazaszeretnék vinni.

Ti nem voltatok bajban?

A másik meg, hogy szeretnék úgy vásárolni hogy ha a második baba ellenkező nemü lesz, rá is rátudjam adni a holmikat, de ezt is nehéz megvalósítani mert olyan cuki lányos meg fiús dolgokat is lehet kapni.


2011. márc. 31. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
De, én mindig elcsábulok! :) Nem vagyunk eleresztve, így elcsábulok a vaterán, meg a tesco akciós részeinél. :)
2011. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó, jaj, dehogynem! :)

Mindig muszáj végigmenni a "babasoron", mindig kerül valami apróság a kosárba a babának is. Nem feltétlenül ruha, de azokat is mindig végignézem, végigtapogatom.

Mivel nem számoltam azzal, hogy kapok majd kölcsönruhát, kicsit túlvásároltam magam a vaterán 56-os rugikból. :) De nem baj, elteszem a következő gyerkőcnek.

2011. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én előbb megnézem, hol is vásárolok, aztán eldöntöm, hogy elcsábulok-e :) Ugyanis bizonyos piacvezető bababoltokban a gyönyörű babaruha pofátlanul drága...De most már annyi helyen vannak megfizethető áron szebbnél-szebbek, hogy még én is megvenném. Persze én könnyen beszélek, mert a másodikat várom, már volt ebben részem, az elsőnél nagyon csábulós voltam.
2011. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ó, erre ne alapozz! Majd ha jön a második baba, akkor is ugyanígy el fogsz csábulni mint most, még akkor is ha azonos nemű lesz! Egyszerűen nem fogod tudni megállni, hogy ne vegyél neki is cuki új darabokat. (ha megteheted)

Nekünk 3 gyerekünk van és mindegyiknél megfogadtam és a férjem is a lelkemre kötötte, hogy nincs új ruha, egy baba úgysem tudja elhasználni, ráadható a többire is! Most a harmadik baba születése után már lemondott róla, hogy lebeszéljen praktikussági okokból a vásárolgatásról. :)

2011. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!