Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyomásérzés az alhasban...

Nyomásérzés az alhasban ovulációkor van amikor már kiszabadult a petesejt, vagy csak még ezután fog kiszabadulni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 16:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Teherbeesés témában akartam feltenni a kérdést, de mindegy, így sikerült.

Remélem, itt is válaszoltok! :)

2011. márc. 31. 16:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen nézték ultrahanggal a peteérést, mert nem tudtam teherbe esni. Amikor éreztem a nyomást, akkor még csak "ért" a petesejt, utána pár nappal szabadult ki. De nekem volt, hogy 1 héten keresztül is fájt a hasam. A lényeg, hogy nálam nem a fájdalom kezdetekor szabadult ki, hanem utána 2-3 nappal. De ovu teszttel tudod követni te is.
2011. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Én a hőmet szoktam mérni, de még nem ugrott fel, de szerintem hamarosan. Tegnap egész nap fájdalmaim voltak. Ma pedig a nyomásérzés a jellemző és sűrű a folyásom.

Lehetséges hogy pár nap múlva lesz nekem is az ovulációm. Remélem, ha ma este együtt leszek a férjemmel, az úgy jó lesz, mert holnap szünetet tartunk megint és utána csak szombat este tudunk együtt lenni...

2011. márc. 31. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, ez erdekes, mert en mindig u.azon a napon erzem a honapban a peteerest es csak ugy fel napot, de a lany nem akar osszejonni. (A fiam is ovukor jott ossze, mikor a teszt pozitiv volt). Akkor ha a teszt pozitiv, akkor meg lokodik vagy mar kilokodott? Mert akkor ha az elottem szolok egykenel meg napok voltak a kilokodeshez, akkor nekem meg ovukor is egyutt illik lennem a ferjemmel, h leanyzom legyen.
2011. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!