Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek egy sikeres ciklusban...

Akinek egy sikeres ciklusban mellfájdalma is volt, mikor kezdődött egészen pontosan?

Figyelt kérdés

Ovuláció után közvetlenül már lehetett kicsit érezni izomlázszerűen két oldalt és úgy erősödött fokozatosan? Vagy csak a nemjött mensi előtt lehetett érezni?

Olyan érzetetek volt-e, hogy "teltebb" lett? Tehát nem nagyobb, hanem csak teltebb más formájú?

És még1 kérdés: Alhasi feszülés érzetet/kis nyomást mikortól éreztetek? Ovuláció után mikortól?


2011. ápr. 7. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ovu után közvetlenül nem érezhetsz még ilyet! Illetve az nem a babától van. Ovu után min. 8 nappal esetleg, de sokan még akkor sem!
2011. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Én tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy ki mit érzett, hogy érezte, és mikortól.

2011. ápr. 7. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez tapasztalat! Én kb. a nemvárt körül kezdtem érezni, de fájdalom nem volt, csak feszült!

De attól félek,hogy ha most azt írja valaki,hogy neki már szeretkezés után egy nappal fájt, akkor te abba kapaszkodsz bele. Ergo tök mindegy,hogy ki mit ír!

2011. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor éreztem, amikor meg kellett volna jönnie, akkor sem sokáig, max. 1-2 hétig. Utána elmúlt és azóta sem fáj. Akkor sem fájt máshogy a mellem, mint korábban ha előfordult.
2011. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az alhasi érzékenységet is csak akkor kezdtem érezni, amikor meg kellett volna jönnie.
2011. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi


Nem kapaszkodok bele.

Én most ovu után vagyok 6 nappal.

2011. ápr. 7. 15:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Többieknek is köszi. :)
2011. ápr. 7. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!