Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok, kb 2...

18 hetes kismama vagyok, kb 2 hete minden nap görcsölök. Azt mondta az orvosom, hogy nem eléggé tágul a méhem, és a baba ahogy fordul, azért fáj. De én nagyon aggódom, hogy valami baj van. Ez mindenkinek fáj? Természetes?

Figyelt kérdés
2008. febr. 10. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyén függő,én megse éreztem amikor befordult,jó ne engem vegyél alapul,mert én a szülésről megkérdeztem,hogy mért félnek ettől a nők.magas a fájdalomküszöböm,lehet neked alacsony.egyik ismerősünknek is nagyon fájt amikor befordult. ne aggodj.
2008. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájt kicsit...de nem volt vészes,aztán a természet behozta a lemaradást.Bár,én sem vagyok az a minden jelre vetélést sejtő kismama.Azt beszélik,aki így éli meg a terhességet a szülés is könnyebb lesz.Próbáld meg te is könnyebben venni.Ha fáj,had fájjon,ez a dolga,pihenj sokat.

Ha a doki azt mondja,hogy minden rendben,akkor az úgyis van.(Majd ha azt mondja,hogy baj van,akkor ijedj meg..most nem kell.)

2008. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!