Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok,...

38 hetes kismama vagyok, eléggé lent van a pocakom.3 napja úgy vettem észre, hogy vizes folyásom van. Ez normális? Számíthatok rá hogy előbb jön a baba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Vizes folyás lehet magzatvíz. Nálam az volt, szerintem vizsgáltasd meg. Mióta van? A folyás kezdete után kb 2 napra megszültem. Erősebb jóslóid nincsenek?

"Házilag" a lakmuszpapírt ajánlják a magzatvíz kimutatására, de ha görcsök is vannak mellette, akkor menj be, mert ma vagy holnap meglesz a baba!!!:-DD

2009. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, most olvastam, hogy 3 napja. Mindenképpen megnézetném akkor.
2009. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mindenképp menj be a kórházba én is ugyan így jártam.Képzeld el nem mertem fel hívni a szülésznőmet,hogy valami nincs rendben mert nem volt vészes a szivárgás,mondta azért menjek be az a tuti ha meg néz.Be mentem este megvizsgált és mondta,hogy szól egy ügyeletes dokinak is az a biztos!!!Ahogy vettem le a nadrágomat a másik vizsgálónál úgy el is kezdet jobban folyni a magzatvíz,úgy hogy bent is maradtunk!39 hetes voltam.Elég egy erősebb vizsgálat és jobban megreped a burok!Minél előbb menjetek be mert nekem reggel lekezdődött és este mentünk be de már a babámnak is rossz volt! 6 hónapos kislány anyukája
2009. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy látom nem vészes csak egy egy csepp. Ezt onnan tudom mert este hálóingbe voltam és egyszer csak mintha cseppent volna meg is lepődtem azt hittem pisi.
2009. márc. 1. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!