Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Szigeti Katalin nőgyógyász...

Dr. Szigeti Katalin nőgyógyász MÁV kórház? Vélemények, hogyan végzi a terhesgondozást és a szülést?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 16:03
 1/1 anonim válasza:
A világ legaranyosabb, leg lelkiismeretesebb, legszeretnivalóbb teremtménye. Ezt a sort csak fokozni tudnám. Én december elején szültem nála az első babámat és ha lesz következő azt is nála fogom megszülni. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nehezen született meg a fiam,mert nem tágult a méhszájam. 12 óra vajúdás után egy főorvos azt mondta rám, hogy: "itt van a mai első császáros kismamánk", de a doktornő kiállt mellettem,és igenis nem hagyta, hogy megcsászározzanak. és nem sokkal később megszülettett 4180g-mal a kisfiam.Hálás vagyok neki, hogy nem hagyta.pedig választhatta volna a "könnyebb utat" is. De nem tette. Ott volt velem, segített, bátorított. Ezúton is köszönöm neki.
2009. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!