Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség-cigaretta? Mit...

Terhesség-cigaretta? Mit gondoltok azokról a kismamákról akik még a babájuk érdekében sem hajlandók lemondani a cigiről, vélemények?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem is ez a legundorítóbb hanem amikor beteg gyereke születik és fröcsögve követeli az emelt családit meg úton útfélen sajnáltatja magát.
2011. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen én ismerek sajnos a családom tagja, végig bagozta a terhességét mind kettöt és még azóta is cigizik-cigiznek egy légtérbe a gyerekekkel. A nagyobb 12 éves születése óta baj van a légzőrendszerével .A kicsi 4 éves azmás 1 éves kora óta állandóan befullad szegény. De ö és az apuka nem látja be,hogy a sok cigifüst amit beszívnak az árt nekik. Mélységesen felháborít ha terhe nőt látok cigizni vagy ha úgy tolja a babakocsit ,hogy felette cigizik!
2011. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
GÁÁÁÁÁÁÁZ!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eggyetértek az elsővel!! De az ilyennek minek a gyerek???
2011. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan tanárnőm aki végig cigizte a terhességét!Mi, a gyerekek győzködtük őt óra alatt,hogy tegye már le azt a rohast cigit legalább amég terhes!Jó mi???
2011. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Önzőségnek és felelőtlenségnek tartom.
2011. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
MEGVETEM!!!!
2011. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyám mindhármónkkal szívta.....:/

Most én várok babát, dohányoztam előtte, de amint megtudtam, hogy kisbabám lesz (az elmaradt menszi első napján:))), a pozitív teszt után egyszer gyújtottam rá, és azóta egyszer sem!

Sőt, az eddig cigire fordított pénzt havonta utalom egy megtakarításba a gyerekemnek. (havi 15 ezer megy neki:) Nagyon-nagyon büszke vagyok magamra!!!!

Nem is volt olyan nehéz leszokni, mint gondoltam!!


Egyébként: pont egy kórházzal szemben lakunk. Ha feljön témába, hogy hány meg hány kismamát látok nagy pocakkal kijönni a kórház elé cigizni, mindig elszörnyülködök, hogy hogyan tudják ezt tenni a SAJÁT GYEREKÜKKEL???! UNDORÍTÓ!!!!FELELŐTLEN!!!!Egyszerűen gusztustalan, nincs rá szó!!!!


Anyám meg csak hallgat nagyokat....

2011. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Önzőségnek tartom.

Kedves előző! Gratulálok, hogy sikerült leszokni! Sajnos nem sok anyuka képes erre, sőt, meg se próbálják! És így még pénzt is tudsz félretenni! :)

2011. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 sumergo ***** válasza:
Azt gondolom én senkit semmiért el nem ítélhetek, számoljon el a saját lelkiismeretével, a következményekkel kapcsolatosan. Ezért nem gondolok semmit, de ha ilyet látok nagyon elszomorít.
2011. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!