Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger csillapításra házi...

Hányinger csillapításra házi praktikák?

Figyelt kérdés

Iszonyat hányinger gyötör minden egyes pillanatban.

Alig tudok enni.

Már elég csak rágondolnom az ételre és görcsben van a gyomrom.Mit lehet tenni hogy ez csillapodjon és miket egyek hogy ne legyen a gyomromban állandó görcs?

6+3 hetes kismama


2011. ápr. 11. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csak tipp.

Sokaknak a gyömbér ivás vált be.

2011. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
B6 vitamin (bár nálam nem nagyon használt de valamivel jobb lett). Gyömbérteát olvastam még sok helyen!Védőnő nekem azt tanácsolta,hogy reggel felkelés előtt igyak pár korty hideg tejet! És ha tudsz többször egyél keveset,hogy ne legyen üres a gyomrod!
2011. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is nagyon sokat volt hányingerem az elején. Hogy mi vált be? Egy pohár Coca Cola. Az mindíg elmulasztotta a rosszulléteimet. :) Sok sikert, hátha neked is bejön.
2011. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2dl kóla nálam csodát tesz
2011. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akupresszúra: Gyakorolj nyomást a csukló belseje felé, 3 ujjnyival a csukló belső redője alatt,középen, a középső ujj vonalában. Gyömbér és a borsmenta tea is segíthet.
2011. ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tudsz venni friss gyömbért, az abból levágott kis szeletet rágd el lassan! ez is használ. És amit már írtak előttem: kóla, gyömbéres üdítő, néhány darab keksz.
2011. ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Kólát kihagynám mert koffein érzékeny vagyok,de a gyömbérrel és a hideg tejjel reggelente megpróbálkozom.

Még ma sem ettem semmit.Ha csak rá gondolok máris görcsben van a gyomrom.Iszonyatos.

2.baba.A lányomnál egy pillanatig nem volt hányingerem,most viszont sokszor már elviselhetetlen.

2011. ápr. 11. 10:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kefir vált be nagyon, abból is a savanyúbb fajták. A 12. hétig volt állandó szörnyű hányingerem, csak ezt birtam magamba pakolni.
2011. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jól lehűtött menta tea jégkockával, citrommal. Nekem ez vált be.

Igazából próbálkozni kell.... mindenkinél más... ha egyáltalán segít valami :(

2011. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
gyömbérből főzött tea,kockasajt éhgyomorra,kefír,kenyér rágcsálás.nekem ezek váltak be,én 18 hétig szenvedtem.
2011. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!