Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog? Erős testalkat...

Normális dolog? Erős testalkattal a mai napon kismama nadrágot kell vennem, mert a nem tudom begombolni.2 kilót szedtem fel. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős terhes vagy?

Én is elég korán vettem, de csak azért, mert nem éreztem kényelmesnek a nadrágjaimat, sőt én olyan büszkén hordtam, hogy mindenki lássa, babát várok:)

2011. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi :) 12 hetes :D
2011. ápr. 11. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális. Én molett vagyok egyébként is, a 12. hét óta nem bírom begombolni a farmerokat, pedig csak 1 kilót híztam.

Most már kezd látszani a pocim is, én is pont ma vettem 2 kismama nadrágot.

15 hetes kismama

2011. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 imergency válasza:

Szia!


Én is erős testalkatú vagyok, és már a 10. héten kénytelen voltam nadrágot venni, mert nem volt kényelmes, szorította a hasam. Pedig a mérleg szerint fogytam abban az időben, mert eléggé megviselt az első trimeszter.(hányás, émelygés, hasmenés minden volt)

Most viszont én is büszkén mutogatom, végre nem kell eltakargatnom a hasam:-)

Minden jót!

2011. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem feltétlenül van köze hozzá hogy mennyi felesleg van rajtad. Szerintem ez alkatfüggő! Én 14 hetesen vettem meg az első terhesnacit, mert szorította a pocimat a nadrág. Most 18 hetesen pedig már akkora pocim van, mint némelyik 25 hetesnek :)))) De ez így van rendben, nem vagyunk egyformák :)

Boldog babavárást!

2011. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!