Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy buta a kérdés de...

Lehet, hogy buta a kérdés de a pocakban a baba nem sírhat? Ha esetleg fáj valamije vagy kényelmetlen Neki valami? Részletek lent

Figyelt kérdés
Először énis megmosolyogtam a kérdést, mert tőlem a párom kérdezte az imént ezt és én erre azt válaszoltam, hogy szerintem nem mivel akkor sír először amikor megszületik és innen tudhatjuk meg, hogy lélegzik! :) De akkor hogy fejezi ki bent a pocakban a baba ha valami nem jó Neki? Azt is olvastam, hogy már a pocakban is álmodnak a babák. Álmodhat rosszat? Én úgy gondolom, hogy heves mozgolódással fejezi ki ha esetleg valami mégsem jó Neki. Ki mit gondol?:)
2011. ápr. 12. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy a magzatok sírnának. Ha valami nem tetszik nekik,akkor hevesebben mozognak. Az pedig,hogy álmodnak,merő feltételezés. Még azt sem tudják az orvosok megállapítani,hogy mit gondolnak a csecsemők,amíg nem tudnak beszélni. Pedig sokan kutatják az agyműködésüket.
2011. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes kérdést vetettél fel. Igazán különleges dolgokra kíváncsi a férjed!


Szerintem, ha valami nem teszik a magzatnak, pl.: valamilyen íz, azt fintorgással fejezi ki.

Testhelyzet változtatással pedig kifejezhet más számára nem tetsző helyzeteket.

Szerintem sírni csak a megszületése pillanatában tud.

2011. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Még nem a férjem, jelenleg még párkapcsolatban élünk de jött a baba és megtartottuk. :) De ez csak egy ártatlan megjegyzés volt, nekem tetszett, hogy ezt olvashattam, már szeretném is, hogy az legyen! :) Egyébként igen, sokminden foglalkoztatja a baba hogylétével kapcsolatban! Mármint amikor csinál valamit akkor mindig érdeklődik, hogy vajon ezt miért csinálhatja, meg ugye most ahogyan írtam Neki, hogy elég aktívan mocorog már a baba (21 hetes vagyok) akkor kérdezte meg, hogy vajon egy baba sírhat amikor még a pocakban van?:)
2011. ápr. 12. 21:20
 4/17 anonim ***** válasza:

Én itt olvastam erről, a 12. hétnél írja:


[link]

2011. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ez nagyon érdekes! :) ezek szerint mégis tud sírni :) de azért remélem nincs oka arra, hogy sírjon! :)
2011. ápr. 12. 21:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
14 hetes várandósan megműtöttek perforált vakbéllel, előtte az UH vizsgálatokon kétszer is a saját szememmel láttam ,hogy mikor a görcsös fájdalom kezdődött nekem , akkor ő először egy pillanatra megmervedett aztán hirtelen nagyon kirúgta magát, majd őrült kapálózást kezdett és csinálta míg tartott a fájdalmam. És közben forgatta a fejét és nyitogatta a száját. Pont mint amikor egy csecsemő sír. Amikor a görcs elmúlt, neki is meglassúdott a mozgása, kicsit még ficergett, aztán elnyugodott. És a következő fájdalom-hullámnál újra ugyanígy csinálta!
2011. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

szerintem nem tud sírni, mivel nem tud levegőt venni

és valószínűleg nem is álmodnak,(ezt olvastam) mert az álomhoz képi megjelenítés szükséges, és ők még nem láttak semmit

2011. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A natgeo újságjában olvastam évekkel ezelőtt, hogy de, sírnak is a pocakban, falevélremegéshez/rezgéshez hasonlították az érzést. Első terhességemnél egyszer tapasztaltam ilyeg. Mintha belülről borzongtam volna. Épp a kádban ültem, láttam is, ahogy rezgett a hasam.
2011. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nos a párom is olvasta amiket itt írtatok és rákérdezett, hogy ugye a cikkben azt olvashattuk, hogy a baba sír a pocakban de csak halkan ... Rákérdezett, hogy a halk sírás nem egyenlő a néma sírással akkor miért nem lehet hallani egy picit sem ha sír a baba bent?:)
2011. ápr. 12. 22:35
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
de a pocaklakó még nem tud levegőt venni sem az orrán, sem a száján, akkor hogyan sírna?
2011. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!