Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején milyen...

Terhesség elején milyen gyógyszert lehet szedni náthára, torokfájásra? Nagyon rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvosom nem írt ki nekem semmit, mondta, hogy nem lehet ilyenkor semmit, még egy fejfájáscsillapítót sem. Ez az egész terhességre vonatkozik. Szerintem valami természetes gyógymódot keress, pl. forró tea mézzel, inhalálás kamillavirágzattal vagy hársfavirágzattal, ha köhögsz is esetleg.
2011. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz homeopátiás szerekkel, pl. torokfájásra Homeogene9, torokfájásra Homeovox, eldugult orra inhalálás vagy tengervizes-kamillás orrcsepp, köhögésre Stodal szirup. Ha nem vagy tőle rosszul, gargarizálhatsz sós vízzel, állítóleg működik torkfájás esetén, de ha van Aloe First spray otthon, azzal is befújhatod a torkod. Patikában biztosan szívesen segítenek!

Arra figyelj, hogy ne forró teába tedd a mézet, mert elveszíti "varázserejét". Kanalazd magában, torokfájásra nagyon jó.

Jobbulást és jó babavárást!

2011. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alinaaa ***** válasza:
Náthára van homeogének közül a corizalia. Torokfájásra meg a homeogén9. Nekem ezek nagyon segítettek.
2011. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én amikor nagyon rosszul voltam már (orvosi javaslatra) bevettem egy-egy szem Algopyrint, de csak pár napota egyet. Minden rendben a babával;). Nekem semmi más nem segített, nagyon beteg voltam!

Van, aki a Panadolra esküszik, azt szabad szedni, de nekem az sem hatott semmit:S!

2011. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tantum verde,homeogene 9,stodal,citromos-mézes tea.
2011. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most 5 hetes vagyok és nekem is azt mondta a doki, hogy az első harmadban, annak is a legelején nem szabad semmit szedni. Még orrcseppet sem szabad használni. Sok folyadékot és inhalálást javasolt.
2011. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!