Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » En most szules elott igenylem...

En most szules elott igenylem meg a tgyast. Apr18tol.37hetes leszek. Maj7re vagyok kiirva. Most akkor mikor fogok kapni penzt? Csak akkor ha megszuletett a baba es potlom az adatait?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, csak akkor folyósítanak, ha bemutattad az iratokat. Viszont akkor visszamenőleg az egészet utalják.
2011. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bizony.. akkor tudod megigényelni ha már meglesznek a pici iratai is.pl. anyakönyvi kivonat- én is meg fogom igényelni, de mivel ez az irat még kell, ezért én is szülés után tudom csak megigényelni, de kell még hozzá a terhességi kiskönyv másolata is: a pecsétek miatt, kell egy terhességi állományba vétel a házi orvosodtól, és a nyomtatványok- az elmúlt két év egészségbiztosításáról szóló jövedelemigazolás.. legalábbis én ezeknek jártam utána.

ha te küldöd el, és nem a munkáltatód akkor javaslom hogy mindent fénymásolj le mielőtt aláírod..hogy tudd tanusítani a későbbiekben hogy te tényleg megigényelted!

38 hetes kismami(április 28ra vagyok kiírva) :)

26/L

2011. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megigényelni meg tudod a szülés előtt, csak folyósítani nem fognak szülés előtt.
2011. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!