Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok....

25 hetes kismama vagyok. Diétásan étkezem, alkatom sem húsos, mégis nagyon hízok. 10 kg-os többletsúlyom van. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
Napi 2-3x-or étkezem, abból is az egyik étkezés, csak gyümölcs, vagy sovány sonik sok zöldséggel. Nem iszom édes üdítőket. Ásványvíz 70 %-ban gyümölcslé 30%-ban. Kismama tornázom heti 2-3x-or és folyamatosan dolgozom a munkahelyemen és otthon is a ház körül. Mégis úgy érzem, hogy folyamatosan többet hízok, mint kellene.
2007. jún. 19. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Minden kismamánál más a híza´si százale´k.A fele idön már túl vagy.Ne aggo´dj azon,hogy hízol,ha az orvos nem mondja.Àlltalában 13-18kg-ot szoktak a kismamák hízni,én úgy tudom.Èn a harmadik hónapban vagyok,és 2,5kg-ot híztam.Èn is ásványvizet iszom,és sok gyümölcsöt eszek.

ne aggódj,lényeg,hogy a babád és te is jól legyetek.

2007. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én az ikrekkel 20 kg-ot híztam, az egyes terhességnél 18 kg-ot szerintem nem kell agódni úgyis a szervezeted diktálja a tempót!
2007. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!