Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. hete nem jött meg a menszes...

3. hete nem jött meg a menszeszem, a nőgyógyász nem lát semmit. Görcsöl a hasam, és nagyon kevés vér is folyt. Terhes vagyok, vagy valami komoly bajom van?

Figyelt kérdés
Már ez a 3. hete, hogy nem jött meg a mensesem,éreztem a terhességi tüneteket. Voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, hogy még nem lát semmit. Ma görcsöl a hasam, és egy nagyon kevés vér is folyt. Ez természetes,ha terhes vagyok, vagy van valami komoly bajom! Kérlek írjatok vissza! Köszönöm!
2007. jún. 19. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Eddi´g mindi´g rendszeresen jött a menzeszed??

Ha nem,akkor ne aggo´dj.Van hogy nekem is 2-3 hetet késeik,de a doki szerint minden rendben van.csak hosszabb a ciklusom,mint másoknak.

Vettél már tesztet??Kb.ki kéne,hogy már mutassa.nekem 3 hetes kése´s után a tesztem poziti´v lett,hála ISTENNEK.

Ha a teszted negatív lessz,akkor sem kell a legrosszabbra gondolnod.Lehet,hogy csak hormon proble´ma,vagy túl sok feszültség volt ebben a ho´napban.

Sok minden befolyásolhatja.

Ha nem jön meg a mensid,menj el isme´t oroshoz.

2007. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!