Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hk 3 hete a vizeletemben...

13hk 3 hete a vizeletemben feher, apro darabok vannak, ez normalis? Lehet "csak"folyas?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gondolom a védőnő csinál vizelettesztet mindig ha mész nem?

Ha ő nem talált problémát szerintem nem gáz.

Terhesség alatt nekem végig erős folyásom volt(rendes, nem "betegség" miatt).

Szerintem azért, mert ha pisilsz, akkor onnan is jobban "megindul".

2011. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
vedonot egyszer lattam,angliaban vagyok,csak holnap megyek ultrahangra.vedonom szabadsagon maj.11-ig,doki nem foglalkozik ilyen "kisdolgokkal",nover felhiv telefonon es szerinte lehet,hogy folyas.telefonon keresztul megallapitja.......!
2011. ápr. 26. 15:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, de azt hittem az utro-tól. Végülis mióta abbahagytam az utro-t, ez is elmúlt.
2011. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mi az az utro?
2011. ápr. 26. 23:08
 5/12 A kérdező kommentje:
bocsi,kozbe rajottem:)en nem szedem
2011. ápr. 26. 23:10
 6/12 anonim válasza:

Szia! Nekem is elég erős folyásom volt/van. De nem ártana megnézetned, hogy nincs-e baktérium a vizeletedben, mert az is okozhatja (főleg a fehér darabosságot)! Nekem az eddigi 27 hét alatt két féle bacit is találtak. De szerencsére egy kis antibiotikum és elmúlt. Szerintem nézesd meg magad!

Boldog babavárást!

27 hetes kismama

2011. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem nincs folyasom
2011. ápr. 28. 10:29
 8/12 pilacs78 ***** válasza:
mindenképpen vizeletkontroll kell, mert a vizelet fehérjetartalmára utalhat, ami a gyulladás jele, és azt gyorsan kezelni kell. Sokszor semmi más tünete nincs, úgyhogy jobb félni mint megijedni..
2011. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem hólyaghurutnál volt...ezt mindenképp egy vizeletvizsgálat tudja eldönteni, mindenképp kérj laborba beutalót
2011. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
koszi,mar ketszer vizsgaltak,de nem talaltak semmit a korhazba......:( pedig a semmitol nincs benne ezernyi feher pici valami,es nem folyas.az nincs
2011. ápr. 28. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!