Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van bevált kismama tornád?

Van bevált kismama tornád?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Kriston Andrea féle intim tornára gondolsz? Az jó szülés előtt és után is.
2011. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem de azért köszi, alakmegőrzőre. Ez bután hangzik....pl. Rubint Réka ilyesmi
2011. ápr. 30. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon retrót szereztem meg, de már fogalmam sincs honnan. Kb. 1980-as évekbeli lehet. :D

Sokat kipróbáltam, de volt, ahol halálra untam magam, volt ahol álltam és csak lestem, hogy képesek ilyen talajtorna és akrobatikus torna keverékére, volt ahol meg ált. térdeltek meg guggoltak. Én meg a térd műtéteim miatt azt nem csinálhatom.

2011. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Réka, Réka, Réka!!! Nagyon jó szerintem. Komolyan mondom, hogy jobb lábaim és fenekem van mint előtte volt! A dvd-t már nem nézem, fejből tudom mi hány perc. Nézek közben Tv-t, vagy zenét hallgatok. 20 perc az egész. Csinálom 7.hét óta. Most 24.hétben járok, mér pár hétig csinálom a második részt, utána jön a harmadik.
2011. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5hetes vagyok, elkezdhetem már, vagy várjak még picit? 3. gyerekem lesz de előtte soha nem csináltam mama tornát...
2011. ápr. 30. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a 12.hét óta csinálom minimum heti 4* Rékát,a mai napig,kíváncsi leszek meddig bírom még..:))

31hetes kismama

2011. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd át a gyakorlatokat, és a videokat, meg mindent az oldalon! Kíméletesebb, jobb a rékásnál. :


[link]

2011. máj. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rékát csak annak ajánlom, aki előtte is rendszeresen edzett. Nem igazán kismamáknak való.

Egyébként a kismamatornának nem az a lényege, hogy ne hízz el, és megőrizd az alakod. Olyan izmokat mozgat meg, amelyek segítenek a hátadnak, a derekadnak megtartani a fokozott súlyt. De nagyon kíméletesek.

Én már az 5. hónapban alig tudtam ülni, annyira fájt mindenem. Aztán csináltam a kismamatornát, és szinte teljesen megszűntek a panaszaim. (Izmos nem lettem tőle.)

Nekem is a retró van: Ölveczky. Egy nyávogós hangú nő tartja, én eleinte a falra másztam tőle, de nagyon jó! A végén van relaxáció és légzésgyakorlat is.

Vannak azóta újabbak is, de szerintem ez a legjobb. Én még kiegészítésnek vettem kismamajóga könyvet. Sajnos abból nincs DVD, de nagyon jó gyakorlatok vannak benne. Azt nem csináltam mindet, csak egyes részeit, mert ott le van írva, hogy pl. mi használ derékfájásra, mi a gyomorégésre stb.

2011. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!