Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor éreztétek a 2. babátokat?

Mikor éreztétek a 2. babátokat?

Figyelt kérdés
Én kb a 17.héttől, de csak nagy ritkán.19h km.
2011. ápr. 30. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
11 héten már, 13 hetesen most már kivülről is érezni.
2011. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindket babam 17 hettol, elso babam ritkan ereztem, most a masodik 17 hettol naponta eleg gyakran jelentkezik.
2011. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első - első fali lepény, 19. héten

Második- hátsó fali lepény, 12.héten már valamit... aztán 15.hét körül már egyértelműen, de nagyon enyhén.

(Állítólag függ attól is, hol van a lepény... Nem tudom.

2011. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt elég későn, 18 hetesen, a másodikat 14 hetes körül, most várom a harmadikat, betöltött 10 hetes vagyok, és kétszer már mintha valami gyenge kapargászást éreztem volna amikor úgy ültem, hogy fel volt húzva a lábam és egy kicsit nyomta a hasam, de még nem vagyok benne biztos.
2011. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első baba 16 hetesen már éreztem,most 13 hetes vagyok és nem merem azt mondani hogy a baba mert hasfali sérvem van és a belek mozgását nagyon érzem.
2011. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elso babat 17 hetesen, masodik babat 13 hetesen es par naposan. Elotte egy hettel is ereztem valamit egyszer, de utana egy hetig semmi, igy azt inkabb csak bekepzeltem. De 13 het es par naptol kezdve rendszeres volt a motoszkalas.
2011. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!