Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két vetélésem volt. Az első...

Két vetélésem volt. Az első után volt műtéti befejezés, a 2. vetélés után szerencsére nem, mert spontán kiürült, koraterhesség volt. A doki azt mondta, hogy várjuk így is 3 hónapot minimum, de ilyenkor miért kell annyit várnunk?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt műtét nélküli vetélésem és "csupán" a következő mensit kellett megvárni. De én hiszem, hogy az orvos nem hiába javasolja a 3 hónapot. Tény, hogy egy örökkévalóságnak tűnik.... kitartás!:-)
2009. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintm azért mondhatta, hogy legyen ideje a méhednek regenerálódnia rendesen, delehet, hogy tévedek. Kitartás:)

2009. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos jó oka volt a dokinak,hogy azt mondta várjál 3 hónapot.

Nekem a múlt héten volt spontán vetélésem,de olyan szépen kitisztultam,hogy a dokim azt mondta mehetünk a második inszeminációra.

2009. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!