Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amniocentézis ilyen esetben?

Amniocentézis ilyen esetben?

Figyelt kérdés
milyen kockázati tényezőknél nézik? Ma voltam a védőnőnél, mondtam, hogy anyámnak két terhességével volt gond, nyitott gerinc+koponya, a másiknál vízfejűség. Ennek alapján tanácsolja a magzatvíz mintavételt. Első babánál a másik városban nem mondtak ilyet. Van okom félni? 12 hetes vagyok, ilyen korán már megcsinálják a vizsgálatot?
2011. máj. 3. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Htá szerintm attól is függ, hány éves vagy. De ilyen anamnézissel nem is értem, az előző babádnál (aki niylván szerencsére teljesen egészséges) hogy nem merült fel a vizsgálat. Én (orvos vagyok), ha a amagam és a babám egészségéről lenne szó, inkább megcsináltatnám.. Valahogy amúgy is sokkal jobban stresszeltem a második terhességgel. KErüld el, csináltasd meg, s kiderül, hogy minden oké.. Szurkolok nagyon!!!
2011. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Nos, nekem akkor nem jutott eszembe, mert a kérdést úgy tették fel akkor, hogy van e krónikus betegség a családban. Most is valami más kapcsán jött szóba. Megcsináltatom persze, csak olyan picinek képzelem most még a méhem, hogy alig van még csak egy kis magzatvíz. :-)

Kicsit most mérges vagyok, hogy ez régen nem jutott eszembe.

2011. máj. 3. 13:13
 3/4 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok
2011. máj. 3. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az elsőnél is eszedbe jutott volna, akkor egyből küldtek volna, az biztos. Nyugodj meg, menj el, csináltasd meg. Neked is egy biztosíték!
2011. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!