Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lehetséges, hogy akkor...

Az lehetséges, hogy akkor keményedik a pocakom, amikor ülök, és nem akkor amikor fizikai munkát végzek (vasalás, mosogatás, emelgetés stb. )?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Hányadik hétben jársz?
2011. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
24. De nem fordítva kéne lennie?
2011. máj. 10. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Sőt, ez a "jobbik" eset. Ha akkor keményedsz, amikor megerőltető dolgot csinálsz, és arra reagál a méhed az rosszabb, mintha csak "edz" a szülésre előre. Azért egyelőre nem árt magnéziumot szedni, de ha a méhszáj meg az egyéb dolgok rendben vannak, akkor ne ijedj meg. Nekem is kb. a 22-24. héttől voltak keményedéseim (volt amikor már tényleg elég kellemetlen volt), de mégis a 40. héten szültem. :)
2011. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. máj. 10. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is majdnem csak akkor vannak kemenyedeseim amikor pihenek, ulok vagy epp fekszek, szoval mikor pihenek (mostanaba majdnem mindig). Nekem is eleg koran kezdodott most 35 hetesen is eleg sokszor elofordul. Lanyommal is pony igy volt es ot tulhordtam.
2011. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!