Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizeletből kiderül ha...

A vizeletből kiderül ha terhességi cukorbetegségem van?

Figyelt kérdés

Minden eredményem tökéletes(vérkép,vizelet). Hat hónap alatt 3 kilót híztam. A terheléses cukrom 7,1 lett de lehet a gyümölcstea miatt.

Állítólag a vizeletben is látnák, ha valaki cukros.

Egyébként a reggeli cukrom tökéletes.


2009. márc. 11. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vizeletem negatív volt,mégis diabéteszes vagyok,8.4 lett a 2 órás cukrom.Így azt gondolom,hogy a vizelet negativitása önmagában nem mérvadó.
2009. márc. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem függ össze a kettő és a gyümi tea után is le kell menni 6 alá. Különben megállapítják a terhességi cukrot.
2009. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia, ha nincs kezelve és nagyobb cukorértéknél aceton lehet a vizeletben, de 7,1 nél ilyen biztos nincs, szerintem kérj újabb vizsgálatot a tea miatt, mert látom többször írtál már,

én írtam neked hogy nekem 7,8 volt, diétáztam és fogytam is, szépen betartottam a diétát és fokozatosan emelték a szénhidrátbevitelemet, de hiába mert a cukor már nem engedte tovább és acetonos volt a vizelet,és 39 betöltött hétre megindították és egészségesek vagyunk, ez már inkább akkor gond ez az aceton mikor már nagyobb lesz a pocidban a baba és hiába diétázol nem elég az inzulin és így a vizelet acetonos lesz

2009. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7-59-es vagyok, ilyenkor jön az inzulin már, nekem ezt már nem akarták ezért inddították meg
2009. márc. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!