Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pecsételö vérzésre duphastont...

Nijole kérdése:

Pecsételö vérzésre duphastont kaptam, de szedése elkezdése után jobban véreztem.3-4 hetes terhesség. Volt ma ultrahang és nem látnak semmitElvetélhettem? Teszt még pozitiv.

Figyelt kérdés
Tudom a duphastont tünetei pecsételö vérzés és lehet áttöréses is.Aggodom hisz 6 évvel ezelött volt már vetélésem.spontán vetélés után meddig mutat a teszt pozitivat?
2011. máj. 13. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy elvetéltél-e. Azt viszont igen, hogy a vetélés után még akár 1 hétig is vannak terhességi tünetek. Sajnos saját tapasztalat.
2011. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a duphastontól el kellett volna múlni a vérzésnek,nem hogy jobban vérezni...

mert ez pont pótolja a hormont,ami kell a terhesség megtartásáshoz,én azonnal szóltam anno a dokimnak ,és még többet kellett bevennem belőle

a helyedben én sűrgősen orvoshoz mennék,akár ügyeletre is hétvégén!!!

2011. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Anno nekem is kellett szednem a duphastont a terhességem elején, mert volt egy bevérzésem. Napi 2*1 et kellett bevennem, és bizony előfordult a barnázás mellette, de kis mértékben még normális, nekem azt mondta az orvos. Nem biztos hogy elvetélté, hiszen 3-4 hetes terhességet még nem szoktak látni UH-n, én azt olvastam. Reméljük,hogy 1-2 hét múlva megmutatja magát az a kis baba, hogy ott van. A teszt viszont még sokáig mutathat pozitívat, mivel a vetéléssel nem ürül ki rögtön a HCG hormon a szervezetedből.
2011. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!