Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok a...

6 hetes terhes vagyok a második babámal, ugyanugy érzem magam mint az elsővel (reggeltől estig hányinger meg rosszulétek). Ez vajon azt jelenti h Ő is kislány lesz? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nővérem az összessel rosszul volt,3 fia,és 1 kislánya van.
2011. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem volt,lányom lett.Tesómnak sincs semmi baja,neki fia lesz.
2011. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Soha semmi bajom nem volt, 1 lányom van és 1 fiam.

Nem jelent ez semmit, vagy lány lesz vagy fiú.

2011. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyikkel se voltak terhes-tüneteim, soha nem voltam rosszul, még nem is émelyegtem.. 2 fiam és 2 lányom van. Unokahúgom mindegyikkel iszonyatosan hányós volt, még kórházba is került miatta, neki 2 lánya és 1 fia van. Hogy milyen tüneteket tapasztalsz, nincsenek összefüggésben a baba nemével :)
2011. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az elsővel alig voltam rosszul, talán 2X, a másodikkal már 4 hetesen hánytam és ez a szülés napjáig így volt. Mindkét gyermekem lány.


Barátnőm az elsővel egyáltalán nem volt rosszul, csak egy kicsit fáradékony volt, a másodikkal ő is megszenvedte, sokat hányt és minden baja volt, alig várta már, hogy megszülessen a pici. Neki fiai vannak.


Unokanővérem mindhárom terhessége ugyanolyan tünetekkel járt, két lánya és egy fia van.


Bármi lehet, a tünetekből ne vonj le semmit, majd az ultrahang megadja a választ.

2011. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ne halgass semmifele pletykara babonara ugyanis nalam csupa kisfius jelek voltak es most derult ki kislanyt varok. :))Pedig sosat, savanyut kivantam, sokszor faj a fejem es sorolhatnam... Mindenesetre szorakoztato talalgatni kisfiu e vagy kislany en is minden modszert bevetettem jo kis moka :))itt egy link nezd meg rad mi jellemzo inkabb, de tulsagosan ne higyj ezekben :)tapasztalat...boldog babavarast:D [link]
2011. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elozo vagyok :) baratnom 14 en szulte meg masodik kisfiat, terhessege teljesen mas volt mint az elso kisfiuval es egeszen a 22. hetig azt hitte kislanyt var...hat ennyire kiszamithato :)
2011. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is ugyanúgy érzem magam,mint anno az első kismamiságomkor,amikor Kisfiút vártam:-) most,h megtudtuk,nem Kisfiú van a pocimban-kicsit meglepődtem..szóval nálam nem jön be,h ha a terhesség ugyanolyan,akkor ugyanaz a neme is...:-)
2011. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. 50% az esélyed. A lányommal és a fiammal teljesen egyforma volt, én is azt hittem, hogy ő is lány, de nem :)

Persze nincs kizárva semmi, csak ebből nem derül ki.

2011. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességem első 12 hetét végig hánytam,baromi rosszul voltam...2 kisfiam született.
2011. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!