Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhességnél ha...

5 hetes terhességnél ha elmúlik a mell fájdalom az rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Csak a mellbimbóm érzékeny, eddig az egész mellem fájdogált érintésre. Remélem nem lesz baj, még van egy hetem az első uh-ig.
2011. máj. 15. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy rossz, fájhat még eleget. nekem 7 hetesen 2 napra elmúlt a hányinger, teljesen beijedtem, h miért nem vagyok rosszul, na aztán újra volt.

szóval nyugi!

ha meg elmegy, inkább az elején mint később!

2011. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első terhességem 10 hetes volt, amikor kiderült, hogy már nem él a baba. A mellem sem fájt már egy ideje, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget - tehát a mellfeszülés megszűnése jelenthet rosszat.

A második terhességemnél már nagyon figyeltem erre, és szabályos "pánikrohamokat" kaptam, ha úgy éreztem, nem feszül már a mellem. Bizony volt, hogy akár két napra megszűnt, és aztán visszatért a feszülés - tehát egyáltalán nem biztos, hogy rosszat jelent.

Minden nő és minden terhesség más.

Sajnos nincs más választásod, mint megvárni az UH-t. Próbáld meg nem folyamatosan figyelni a melledet, még az is lehet, hogy a félelem miatt csak te gondolod, hogy enyhült a feszülés.

Nagyon, nagyon drukkolok neked, hogy szépen nődögéljen odabent a babád, és egy problémamentes terhesség után egészségesen megszülessen.

Egyvalamit nem érdemes csinálni: terhességi tesztet. Mert ha nem is él odabent már egy baba (NEM a te babádról beszélek, hanem általánosságban!!!), a terhességi hormon (HCG) még egy ideig pozitívat jelez.

Pihenj, kapcsolódj ki, próbálj megnyugodni!

2011. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem értem, hogy miért van az az ember lányába belerögződve, hogy terhesség = rosszullét, mellfeszülés, fáradékonyság stb stb. Ne keress légyszi ilyen buta összefüggéseket...Terhes vagyok, semmi tünetem nem volt az első trimeszterben a menstruáció kimaradásán kívül...sőt a másodikban sincs semmi tünetem, a pocaklakóm pedig kicsattan az egészségtől! Aki elvetél, az elvetélhet úgy is, hogy semmit nem vesz észre(ritka eset), vagy pedig úgy, hogy vérzik, görcsöl stb. Ha nem feszül a melled, nem hánysz, nem alszol egész nap, annak csak örülj...egyik barátnőm néha harmincszor hány egy nap, és az szörnyű lehet...minden terhesség más és más...persze vannak tünetek amelyeket a terhesség számlájára lehet írni, és az esetek nyolcvan százalékában előfordulnak, a szerencsés húsz százalékába eső nők pedig jól járnak, mint eddig én :) és tünetmentesen várják a babájukat...persze ez még nálam is változhat :( ( ezek a százalékok csak az én agyam szülöttjei, nem hivatalosak :D, de sztem kb ennyi lehet...) Pl valakinek terhessége alatt meg sem nő picit sem a melle, valakinek pedig ötszörösére...Úgy hogy ne idegeskedj ilyesmin, ne törődj butaságokkal, reméljük, hogy az első uh után megnyugodsz majd :) És írhatnál, hogy mit mondott az orvos, ha lesz kedved :) üdv
2011. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Majd írok!

2011. máj. 15. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!