Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hétben vagyok, honnan...

34. hétben vagyok, honnan tudhatom, hogy épp faros, vagy fejvégű a baba?

Figyelt kérdés
ha pl csuklik, és lent érzem, akkor fejvégű? Éjszaka mintha megfordult volna...
2011. máj. 16. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
a végén majd befordul. Elég ezen utolsó nap gondolkodni. Ultrahangról tudod.
2011. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém faros(biztosan tudom),mégis lent érzem a csuklását.
2011. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szinte lehetetlen megmondani, csak az uh biztos. Az enyém instabil fekvésű, gyakran fordul harántba. De amikor éppen faros, vagy fejvégű, akkor sem szabályos poziciót vesz fel, hanem kiflibe hajlik. Így bármit bárhol tudok érezni.

33 hetes vagyok.

2011. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csuklásból nem lehet tudni merre van a feje. Nekem egyik nap itt, másik nap ott csuklott. :)

Amikor befordult (elég későn-35 hetesen), majd szétszakadt a pocakom, de még akkor sem voltam biztos benne, hogy merre jár a kincsem. :)

A 36 hetes uh-n derült fény arra, hogy befordult. Én csak sejtettem és reméltem.

2011. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Disi ***** válasza:
Nekem mindig ugyanott csuklik, úgyhogy ezért gondolom, hogy még nem fordult be. Nekem is lenn csuklik, de az a háta is lehet...Néha annyira felmászik a köldököm fölé "kiflibe", hogynem bírom elképzelni, hogy lenn legyen a feje. Ráadásul a kis lábával is mindig a jobb oldalamba kaparászik, úgyhogy ez is egy fix dolog. Gondolom azt észre fogom venni, ha annyival másabb pózban lesz.
2011. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!