Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas pulzus terhesség alatt?

Magas pulzus terhesség alatt?

Figyelt kérdés
A terhesség előtt is a legkevesebb 90 volt a pulzusom,a vérnyomásom normális.Egy hete pozitív lett a tesztem.Nem tudom így merjem-e vállalni a babát?
2011. máj. 16. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:

magas pulzus szám sokat nem számít. a vérnyomás számít. vagy volt más bajod miatta?

neked és az orvosodnak kell tudni ha szív problémád van hogy vállalhatsz-e gyereket, mi itt nem tudjuk eldönteni.

2011. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Baja a magas pulzusszámtól nem nagyon lehet a babának, de mindenképpen konzultálj az orvosoddal erről.
2011. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Labor,EKG rendben volt,de azért aggódok,mert a terhesség is megterheli a szervezetet.Nem jól gondolom?
2011. máj. 16. 13:28
 4/10 anonim ***** válasza:

de, megterheli. Nekem is alapból 90, terhesen néha 110...



Csak emiatt gondolkodtál el azon, hogy megtartsd-e???

2011. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem már a terhesség elejétöl nagy a pulzusom, 1o8 körül, a vérnyomás is elléggé nagy 130/90 körül néha még nagyobb, ezért járok minden 2 hétben a dokihoz és figyelik, de még orvosságot sem kaptam rá mert ez még nem veszélyes. Ez még nem probléma a terhességben. Tehát nyugodtan lehet gyereket vállalni orvosi felvigyázás alatt nem lessz semmi probléma.
2011. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pénteken,szombaton 127,123,is volt ma is 110.98. És így meg még fel is idegesítem magam emiatt,hogy miért magas?Na persze tudom,hogy ez se tesz jót.Amúgy is mindig fáradtnak,levertnek érzem magam.
2011. máj. 16. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugi! Az én pulzusom is mindig magas átlag 100. Ha orvosnál voltunk uh előtt ez mindig magasabb volt! :o)

Erre van gyógyszer, verapamil a neve ez pulzus szám csökkentő, de úgy emlékszem, hogy csak 100 fölött kell szedni! Én nem szedtem, mert egyébként nem ment 100 fölé, csak az orvosnál az izgalomtól.

2011. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt 140 is :S Mégis itt vagyunk és semmi probléma.Nagyon nagy gáz esetén,adnak rá gyógyszert,de általában nem szoktak,mert a magzatot abszolút nem károsítja (akinek a szívverése egyébként 140-160 között van,de ha mocorog akkor akár 200 körüli is lehet) az viszont igaz,hogy ha neked sok,akkor hosszútávon nagyon megterheli a szíved,de ez a hosszútáv több 10 évet jelent.Tehát ha csak ez az akadálya,akkor nyugodtan vállald.
2011. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!:-)
2011. máj. 16. 19:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze!!!!

A barátnőmnek magasabb volt a pulzusa, kardiológushoz küldték, de ott megnyugtatták, hogy kutya baja. Most 26 hetes és nagyon jól vannak mindketten.

2011. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!