Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok, a...

14 hetes kismama vagyok, a védőnő ma gennyet - az ő szavaival "ez 3 keresztes"- "talált" a vizeletemben. Kérdés lent, válaszolnál?

Figyelt kérdés

2 hete voltam utoljára védőnőnél, akkor még semmi baj nem volt, viszont azóta éreztem,-szerintem- hogy fel vagyok fázva. Nem véres a vizeletem, épphogy csak picit kellemetlen amikor végzek a pisiléssel.

Holnap mennem kell a háziorvoshoz antibiotikumért.

Aki esetleg járt már így, megnyugtatna? Nagyon megijedtem, pedig megvigasztalt, hogy semmi baj nem lesz, a gyógyszertől el fog múlni remélhetőleg, ha nem, gyógyszerváltás. A picinek lehet valami gondja ettől?

A válaszokat előre is köszi!


2011. máj. 16. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy jó, hiteles cikk a témában: [link]

Sajnos szinte elkerülhetetlen, hogy terhesség alatt megbetegedjünk, azt kezelni kell, főleg, ha bakteriális fertőzésről van szó, mert a magas láz, a bacik továbbterjedése nagyobb bajt okozhat, mint egy jól adagolt, megfelelő antibiotikum.

2011. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! megnéztem a linket, hasznos volt, így utána tudtam nézni, biztos bevehetem-e amit ma kiváltottam a gyógyszertárban! :) köszönöm mégegyszer!
2011. máj. 17. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!