Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetes kismamik mit csináltok...

37hetes kismamik mit csináltok? Mivel telnek a napjaitok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Várakozással... Már nagyon szeretném látni a kisfiúnkat, bár még várat magára. Csütörtökön megyünk UH-ra, meg NST-re. A babaszoba teljesen készen van, a napokban mosom ki a ruháit, vasárnap megtartottuk a babaváró bulit is. Már tényleg csak a baba hiányzik, hogy teljes legyen a kép.
2011. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En ma tettem meg az utolso simitasokat, kimostam a babakocsit ami porosodott eddig (2 es fel eves lanyom utan) Most fiut varok, nagyon nagyon izgulok a szulestol, az uj helyzettol hogy ket gyerekem lessz meg szokatlan hogy fiu most. Elso terhessegem nagyon szep volt most sajnos eleg rosszul viselem, ha epp nem kemenyedek savam van vagy pisilni jarok 10 percenkent de tobb honapja. Eddig 10 kilot hiztam. S te kerdezo hogy vagy?
2011. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Én is várok!Első baba ugyhogy kicsit félek mi hogyan lesz de azért már nagyon szeretném látni is!Már kész a szoba minden ki van mosva és vasalva ugyhogy a nap nagyrészében csak pihizek!De ettől olyan lelkifurdalásom van mert szegény férjem melozik én meg csak fekszem!Ő nagyon megértő még ebédet is hoz minden nap hogy főznöm se kelljen!Ti is éreztek igy vagy csak én vagyok ilyen????
2011. máj. 18. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!