Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevit mellé kell vmi halolaj...

Elevit mellé kell vmi halolaj készítményt szedni? Annak mi a neve? Sokan írták h szedik, de mit és miért? 24hetes km

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Omega zsírsavak (3-6-9). Nem kell, de rengeteg jótékony hatása van, a neten utána tudsz olvasni. Ezt amúgy is érdemes szedni, és nem muszáj feltétlen tabletta formájában(és nem csak kismamaként, én előtte is szedtem-ettem). Ha ennénk sok mélytengeri halat, abban pl nagyon sok van, vagy tőkehalmáj. Érdemes.
2009. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Béres omega 3-at szedem,napi egy kapszulát.Jótékony hatása van a keringésre és az idegrendszerre,a szívműködésre.Mivel én kevés halat fogyasztok és így a jótékony zsírsavakat máshonnan nem igazán tudom pótolni,így én is szedtem az előttem szólóhoz hasonlóan a terhesség előtt is.
2009. márc. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én például nem az elevitet szedem mert hizásnak indultam tőle,hanem az Eurovit kismamavitamint és abban eleve van halolaj. Megvagyok vele elégedve ettől nem hizok és kicsi drazsé amit jóval könnyebb lenyelni is,és nem utolsó sorban olcsóbb is. A 60 db-os 2500 ft.
2009. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!