Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt mennyi idővel...

Szülés előtt mennyi idővel készítsem elő a baba ruhákat? (mosás, vasalás)

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor is érdemes a 32. hét környékén nekilátni a mosásnak, hiszen elég sokáig el lehet pepecselni vele. A 34-35. hét környékére jó, ha már minden készen várja a babát és a kórházi táska is már össze van készítve.

Jó babavárást és babázást!

2011. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Én most vagyok a 22.hétben és két hónap múlva fogom elkezdeni ezeket a dolgokat én is.Bár nálunk még az is gond:-)hogy nem tudjuk, hogy milyen nemű a pocaklakóm, mert nem mutatja magát ebből adódóan nagyon nem is vettünk még ruhát neki.

2011. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a terhesség felénél voltam amikor megkezdtem a nagymosást,vasalást...lett volna még rá idöm böven,de ugy szerettem vasalni azokat a pici ruhákat hogy nem birtam tovább várni... :) a kórházi ruhák minden esetre legyenek elkészitve 1hónappal elöbb
2011. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!