Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaljátok, vagy tapasztal...

Tapasztaljátok, vagy tapasztaltátok kedves kismamik?

Figyelt kérdés

18 hetes leszek a héten, érzem őt már mozogni. de azt véltem tapasztalni, hogy a nap bármely szakában, ülve állva fekve a szeméremdombom olyan furcsa érzés van benne, mert nem mondhatom hogy a környéke, olyan idegrángásos, mint amit egyfolytában ráznak, csak pár másodpercig tart, most is volt és nem tudom mi lehet ez.

köszönöm szépen előre is válaszotokat


2011. máj. 24. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan bugyborékoló érzés nem?ilyenkor ez így normális,én is igy éreztem először,és ott lent,igen.
2011. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha "idegrángásos" érzés, akkor még egy tippem azért lenne! :)

Nincs a szervezetedben elég Ca és Mg... Attól érzed így.

A megnövekedett szükségletet fedezni kell, mert különben a nagyobb izmokat is "megtámadja" ez a rángás, és az már fájni is szokott!

Nekem a felkaromban kezdődött, majd "átment" a hasamra, végül begörcsölt egy éjjel a vádlim. Akkor mondta ezt az orvos.

18 hetes terhesség már nem kicsi, gondolj erre is!!!

2011. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!