Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkorák egy 20 hetes magzat...

Mekkorák egy 20 hetes magzat méretei?

Figyelt kérdés
nektek mekkora volt a babatok 20 hetesen?nem atlagosan szeretnem tudni hanem konkret eseteket....koszike
2009. márc. 15. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Múlt héten voltam ultrahangon. Én most töltöttem a 20 hetet. De most nem mondták a bébim méreteit. :(
2009. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

...előző vagyok.

Neked mekkora a kis bébid? És fiú vagy lány? (nekem most azt sem látták...)

2009. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
oh,mi mar 34 hetesek vagyunk,csak angliaban elek es a huszadik hettol nem volt ultrahang...es csak tudni szerettem volna hogy az akkori meretek rendben e voltak....kisfiucska lesz!szep babavarast!puszika
2009. márc. 15. 15:52
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Angliába ennyire hanyagok? Jesszus! Én nem bírnám ki,hogy ilyen sokáig ne lássam a magzatomat.

Miért nem mész el magánrendelésre?

Egyébként 20cm-es.

2009. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
mert egy vizsgalat kb200 font.itt nem olyan a helyzet mint otthon....meg orvos nem latott,csak szuleszno,es mar hozza sem kell mennem csak a szules utan....
2009. márc. 15. 15:58
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia! Mi Skóciában vagyunk. Nekünka 20 hetesen nem írtak be méretet, csak mindent kipipáltak, hogy megvan és rendben van. (pl fejen minden, arc, gerinc, has, hasfal, vese, alsó/felső égtagok, stb és csak egy pipa van minden mellett)

Azon gondolkoztunk, hogy talán azért lehet, hogy nem írnak méretet, hogy ne kezdj el pánikolni, ha a szomszédnak, barátnőnek, akárkinek a terhességénél mások voltak a baba méretei. A pipával azt jelzi, hogy rendben.


Tényleg elég hanyagok. A 20 hetes uh-nál nem beszélhettem én pl dokival, mert az csak az uh volt egy gépkezelővel. Volt 2 hét múla egy időpontom a szülésznővel (5 szülésznő van 1 csoportban, valamelyik ott lesz a szülésnél, de lehet, hogy olyan, akivel még sosem találkpztál életedben) és a következő időpont 28 hetesen van, 6 héttel később. Lent Angliában is így van? A vége felé milyen gyakran van találka a dokival?

2009. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is Angliában élek, és nekem a 20.heti UH eredményének fénymásolatát beletették a maternity record book-ba. A CRL-t ilyennkor már nem mérik, így azt nem tudom megmondani. A fejkörfogat volt 171mm, tehát 17cm, a fejkörfogat volt 14cm valahány mm. A combcsont volt 31mm. A fejszélessége tarkótól tarkóig (a latin rövidítéseket most ne kérdezd, mert fejből mondom az adatokat, de ha kell, előkapom és leírom szakszavakkal is) volt 47mm, tehát majdnem 5cm.
2009. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam az előző. Még az lemaradt, hogy nekem még a baba nemét sem mondták meg, azóta sem tudom. Majd otthon megyek 4hét múlva 4D privát ultrahangra, akkor fog elvileg végre kiderülni. Itt vagy 4x-5x annyi a 4D ultrahang, annyi pénzből az ember hazarepül és megcsináltatja az uh-ot privátban, ráadásul még családdal is van. Sokkal jobban megéri haza utazni magán UH-ra, mint itt csináltatni.
2009. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

3.válaszoló vagyok. Figyelj csak,nem reklamáció,de 200fontot egy hét alatt keresel meg. Annyit nem ér neked?

Tudom,nem hasra ütésre írom,mert én már dolgoztam kint 10hónapot,tapasztalatból írom. Minimálbért kerestem. Először,5.05-be dolgoztam óránként,majd 5.35be és simán egy hét alatt megkerestem a 200fontot. :S

2009. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Elírtam: nem tarkótól tarkóig, hanem halántéktól halántékig a távolság 47mm volt.


Amúgy nem hiszem, hogy van értelme másik ember pénztárcájában kotorászni, meg nem is illik. Arra nem gondoltál, hogy nem mindenkinek van rá pénze? Meg nem mindenki dolgozik teljes munkaidőben. Én például full-time tanulok, mellette part-time dolgozok. Megnézném nappali tagozatos diákként kinek van ideje annyit dolgozni, főleg terhesen, komplikációkkal, hogy akár heti 200fontot keressen (,na persze, az iskola rovására lehet dolgozni heti 80órát is, de akkor nincs értelme iskolába járni...).

2009. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!