Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hastartót hol tudok venni?...

Hastartót hol tudok venni? Olyat amit terhesség alatt tartja a hasamat és tudom használni szülés utánra is, valahogy meg lehet fordítani.30 hetes vagyok és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Orvosi műszeresben, egészségügyi segédeszközöket árusító üzletekben próbáld megkérdezni, de nincs kizárva, hogy nagyobb baba-mama üzletek is tartanak. Van náluk is mindenféle, nem csak babakocsi meg ruhák, pl. csípőficamos babára való pelenkát biztosan tartanak ők is.


Esetleg internetes boltokban is rá tudsz keresni.

2011. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. máj. 25. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Gerdát vettem. Ezt meg lehet fordítani szülés után és hasszorítónak használni. De már most nagy hasznát veszem.

2011. máj. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,és megkérdezném ,hogy nettről rendelted vagy van bolt is?
2011. máj. 27. 13:54
 5/7 A kérdező kommentje:
és úgy kell le mérnem magam,ahogyan a képen látható?nem körbe, hanem lentről fölfele?
2011. máj. 27. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Huh, hát nehezet kérdezel, mert én kinéztem a neten, és kinn a bababörzén a hungexpon megvettem. Így tuti jó lett. de elég rugalmas anyag. Nekem alul a pocak alatti résznél mérte az eladó.
2011. máj. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi,akkor talán elmegyek személyesen.
2011. máj. 28. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!