Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti mentek vagy...

Kismamik ti mentek vagy mennétek strandra? Vagy mit gondoltok arról h megláttok egy kismamát strandon, uszodába?

Figyelt kérdés

szeretnék elmenni mert 3éve nem voltam sehol,3éve terhes voltam és van egy 2éves lányom tavaly azért nem voltunk...

most 35hetes vagyok de szeretnék elmenni csak félek az intrikáktól és h mások mit szólnak hozzá....persze a hasam takarva lenne nem mutogatnám.


2011. máj. 26. 10:49
1 2
 1/17 *Calli* ***** válasza:
100%

Itt utána olvashatsz!


[link]


Nekem azt mondta a dokim, hogy mehetek Balcsiba nem lesz semmi bajom, de én még vacilálok...

Az első terhességem alatt nem voltam hiányzott is nagyon, most szeretnék de aggódós vagyok... :)

2011. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 *Calli* ***** válasza:
Ja és az engem nem érdekelne hogy megszólnak esetleg, én sem foglalkozom mással, mindenki döntse el maga...
2011. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokit, ha az megnyugtat. Egyébként mással meg ne foglalkozz.
2011. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos nem megyek, mivel soha nem lehet tudni, hogy mikor mire érzékeny az immunrendszer, és hogy tudnád megbocsátani magadnak, ha egy kis szórakozás miatt lenne bármi gond?

Szerintem mindenkinek a legnagyobb körültekintéssel kell eljárnia a várandóssága alatt.

2011. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Megyünk majd fürdőhelyre nyaralni, akkor kb. 30 hetes leszek. Nem volt pénzem kismamafürdőruhára, így egy sima kétrészes bikiniben megyek. Az egybe fürdőruhában nagyon furán néztem ki. megszólnak: igen, kicsit zavar, de annyira nem. A parton/nem vízben póló lesz rajtam, a vízben meg leveszem a pólót.
2011. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem szégyeltem magam..sőt büszke voltam a pocimra, mert nagyon vártuk a babát!Meg egyébként nem érdekelt ki mit mond!Azért mert terhes voltam, nem fogok 4 fal közé menni...

De egyébként nekem ezzel kapcsolatban a védő nő azt mondta, hogy tóba ne nagyon menjek, inkább medencés strand.A tavakba belemosódik minden rovar ölő, trágya..stb!

2011. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvosom, hogy nyugodtam menjek. Én rákérdeztem, mert Balcsin nőttem fel, és nem tudom elképzelni a nyaramat nélküle.

Szerintem természetes vízben, ami kellemes hőfokú(24-28 fok), nem lehet semmi baj. Én most hétvégén voltam a Palatinuson, és úsztam. Amúgy is azt nagyon ajánlják kismamáknak.

Hogy mit gondol más? Miért, nekünk kismamáknak a szobában kell kivárnunk a 9 hónapot?Én minden nyáron sok-sok várandós anyukát látok a Balcsin!

2011. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én voltam 17 hetes terhesen a Balatonon, de a vízbe NEM mentem be! Volt egy nagy gumicsónakunk, én abban feszítettem a férjem meg tologatott, vízi bicikliztünk, az árnyékban olvasgattam, beszélgettünk, fagyiztunk, tök jó volt! A vízbe én nem mennék be...


Ja és napra nem mentem (pedig imádom magam süttetni a napon), hatalmas kalap volt rajtam és strandruha, még véletlenül sem akartam leégni. Jobb félni mint megijedni

2011. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
jaj, én is úgy mennék, 2 éve nem voltam strandon, de az én dokim nagyon nem volt elájulva attól a gondolattól sem, hogy a babaúszásra bemenjek Apával meg a fiammal a vízbe. Félek tőle, mi lesz, ha valami bajom/bajunk lesz?
2011. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Avery ***** válasza:

Én uszodában voltam 20 hetesen, jó volt, és kb. 2 percig voltam zavarban, utána rájöttem, hogy mindenki - pénztáros, úszómester, öltözős hölgy - végtelenül kedves volt velem.

Szerintem ne foglalkozz mások véleményével, a 99% normális.

Egyébként persze akkor menj, ha a doki engedélyezi, én is megkérdeztem előtte.

2011. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!