Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nekem az a szimpatikus...

Ha nekem az a szimpatikus mehetek oda szülni?

Figyelt kérdés

Interneten néztem utána és az Uzsoki kórház szülészete nagyon szimpatikus. Nincs fogadott orvosom, így is mehetek oda TB alapon? A bejelentett lakcímem a 6.kerületben van.

24 hetes kismama


2011. máj. 26. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, oda mégy ahová szeretnél.


Viszont szerintem (bár ezt is megteheted) ne csak szülni ess be, hanem már a terhesgondozásra is oda járj, így könnyebb lesz a dolgod:)

2011. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Legkésőbb az NSTkre oda menj.

Amúgy szülhetsz ott, volt ott 17.keres is, 4.kerületi stb kismama amikor szültem, én tarcsáról "estembe"

2011. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én ott szültem decemberben,fogadott dokinál,megkérdeztem mert a kolléganőm is ott akart szülni doki nélkül,de azt mondta a csecsemős,hogy ha nincs doki akkor a kerületi kórházba kell szülni.
2011. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A csecsemős tévedett.

Magyarországon szabad orvos és kórházválasztás van, oda mehetsz, ahová tetszik.

2011. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

22.07 Szerinted.

Kérdező! Hívd fel őket:467-3800

2011. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 26. 23:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem pesti vagyok, de engem is zavartak már el kórházból, mert nem oda tartoztam. Van egy ismerősöm, ő is csecsemős nővér, szerinte kérvényt kell írni az intézmény vezetőjéhez. Ha van fogadott orvosod akkor persze ott szülsz ahol ő dolgozik, de más esetben nem nagyon oldható meg. És ez a nagy szabad kórházválasztás.
2011. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

22.22 igen, szerintem. Sőt, a jogszabályok szerint is....


Nem kell kérvény, a te szabad döntésed, hogy hol, vagy kivel szeretnél egészségügyi ellátást igénybe venni.


Érdekes, engem nem zavartak el, pedig két különböző pesti kórházban szültem, amellett, hogy gyöngyösi vagyok.


Mindenhol vannak túlbuzgó dolgozók, akik ismeret hiányában próbálnak hatalmaskodni, őket egyszerűen nem kell figyelembe venni. Nem küldhetnek el sehonnan.

2011. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja és még valami: kérdező, kicsi az esélye, hogy egy általános telefonszámon helyes választ kapsz, inkább őt hívd:

Bodnár Ágnes

Telefon: 06/20-4899-532 (hétköznap 9-17 óráig)

2011. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

12:49!

Köszönöm szépen a telefonszámot!

2011. máj. 27. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!