Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kismamik! Jön...

Utolsó hetes kismamik! Jön délután a hideg front. Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
Én úgy örülnék, ha a hidegfront meghozná a babánkat, mert már nagyon várjuk! Egész terhességem alatt nem szerette ha hideg front jött, előre meg tudtam mondani a mozgásából, hogy mikor fog esni a hó. Kihozhatja a front?
2011. máj. 27. 11:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
Bízom benne én is, bár én még csak a 37. héten járok, de a dokim tegnap azt mondta, hogy jobb lenne ha minél hamarabb kibújna a babó, mert elég nagy, így örülne, ha a következő találkozásunk már nem lenne esedékes. Front igen kihozhatja, ha a szervezeted úgy reagál rá :)
2011. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
Miért mekkora a babád?
2011. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 anonim ***** válasza:
39+4 hetes vagyok. A túlhordástól nagyon félek. (volt már benne részem) A front az utolsó reményem! :)
2011. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én 38+3 hetes vagyok. Nem szeretném, ha kijönne a hétvégén az Angyalkánk, jó lenne, ha megvárná a jövő hét közepét, mert addig még egy-két dolgot fontos lenne elintéznünk. :) Szerintem ki is fogjuk várni ezt a pár napot! Ennek ellenére félek most a fronttól, bár állítólag nem lesz olyan komoly. Remélem tényleg nem...
2011. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
Hát az én babóm mindig is nagyobb volt másfél héttel. Tegnap csak az orvosom nézte meg uh-val mert mondtam, hogy kevesebbet mozgott aznap a pici és akkor mondta, hogy jobb lenne minél hamarabb szülni. Tegnap voltam 36+4 napos és a BDP 98 mm. Ennyit mondott. Jövőhét csütörtökön megyek uh-ra és ott megmondják hogy mégis mekkora. Ezek után bízom benne, hogy tényleg nem szeretne végig bent maradni. (első voltam)
2011. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 A kérdező kommentje:

Hát igen, túlhordani én sem szeretném. 39+

1 naposok vagyunk, és nálunk már minden készen áll, csak a baba hiányzik. Könnyű szülést mindenkinek! Mielőbbi babázást!

2011. máj. 27. 12:46
 7/104 anonim ***** válasza:
En ma toltottem a 38 hetet, remelem jovohetig meg kibirja mert nem nagy sulyu..
2011. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 A kérdező kommentje:
Miért? Mekkora? Mi a 38. héten voltunk 2775 gr-osak. Majd meghízik kint. Meg apával mi sem születtünk nagy súllyal.
2011. máj. 27. 12:53
 9/104 anonim ***** válasza:
34 hetesen volt masfel kilo. Lanyomat 40 hetre 2 es fel kilora saccoltak, tulhordtam 4 nappal es 3200 szuletett, remelem csak a doki adatai csalnak most is. O mindig azt mondogatja hadd maradjon minnel tobbett hogy bent hizzon. Most fiut varok, ugy erzem nagyobb sulyu, legalabb is a hasam nehez :-))
2011. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez a súlybecslés nem valami megbízható sajnos. De biztosan nem lesz semmi baj.
2011. máj. 27. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!