Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első lombik után vagyok.2...

Első lombik után vagyok.2 embriót kaptam vissza. ET. + 11 nap halvány pozitív teszt. ET+13 nap ugyanolyan halvány pozitív teszt. Akinek már sikerült, mikor erősödött a csík?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan teszttel csináltad?
2011. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, holnap akarok másik fajtával is, az mit mutat?

Csak volt itthon még két Innovacon teszt, többet már nem tudok szerezni, ezért ma veszek a gyógyszertárba valamilyet.

2011. máj. 30. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél másik fajtát és kétnaponta csinálj tesztet, de nem kell vérvételre menned? ott minden sokkal tutibban kiderülne!


21 h lombikos km

2011. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom nem kell menni, majd csak ultrahangra. De holnap hívom őket.
2011. máj. 30. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem se kellett vérvételre menni, csak UH-ra a 7. héten. ET+14. napon nekem nagyon halvány pozitív volt, és rá 3 nappal kezdett erősödni.

20+3 hetes km

2011. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként a Szegedi Kaáliba járok. Nem mondták hogy majd vérvételre kellene menni csak hogy telefonáljak egy pozitív teszt eredménnyel. De most olvastam szagadi kaális fórumot, ott írják a csajok hogy mentek vérvételre. Úgy látszik velem elfelejtették közölni a nővérkék is és a dokinő is. De nem baj, holnap úgy is hívom őket. És hátha holnapra a másik teszt már erősebbet mutat.

2011. máj. 30. 18:57
 7/7 A kérdező kommentje:
14. naptól kezdve csak negatív tesztjeim lettek. Nem sikerült az első lombik:(
2011. jún. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!