Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen írt ki benneteket...

Hány hetesen írt ki benneteket az orvos?

Figyelt kérdés
Mekkora volt akkor a babátok?
2011. máj. 30. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36 hetesen, magamtól mentem el szülési szabadságra, nem írt ki az orvos :) 3 hétre rá meg is szültem, 3330 gr-os lányt.
2011. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7 hetesen, amikor már volt szívhang!
2011. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

36. hétig dolgoztam mindhárom lányommal, onnantól TGYÁSon voltam, tehát a dokim egyáltalán nem írt ki :-D

4,5 kiló felettiek voltak mindannyian természetes úton.

2011. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességem alatt akkor, mikor megkértem rá, mert már nem akartam tovább dolgozni. Olyan 32. hét körül volt mind a kétszer.

Egyébként a 12. hét után azt mondta, szóljak bármikor és ő kiír.

2011. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem úgy működik, hogy kiír az orvos, mint mikor beteg vagy...

Én az első babámmal a 32. hétig dolgoztam, akkor mentem el a körzetihez a táppénzes papírért, hogy most már nem szeretnék dolgozni.

A nőgyógyászom is csak javaslatot tett a 30. hét környékén, hogy most már nem kéne dolgoznom... Én jól éreztem magam, nem akartam otthon ülni. Elég volt az a 2 hónap szülés előtt, hogy felkészüljek meg pihenjek.

De van olyan kolléganőm aki ahogy megtudta hogy babát vár máris elment táppénzre.

Ez tőled függ mennyire érzed jól magad, mennyire bírod a munkát.

2011. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Akire77 ***** válasza:
Szia engem már 6hetesen kiírt,mert nehéz fizikai munkát végeztem és álandóan görcsölt a hasam alja,ami azota sem igazán akar mulni.Szerintem attol is függ milyen munkát végzel és mennyire toleránsak veled a munkahelyen.
2011. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4 hónapos terhesen még dolgoztam,utána kiírt.

Nem volt oka,csak az,hogy elképesztően fáradt voltam mindig pont munkaidőben,délelőtt nem tudtam létezni.

Déltől estig jól voltam.

A babám kicsi lett,de a kettőnek azt hiszem semmi köze egymáshoz :-) 2860 grammal született.

2011. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem 30 hetesen mondta azt a sok keményedésem miatt, hogy ha akarom kiír. De én visszautasítottam, mondván, ezt a két hetet már kibírom, majd kímélem magam. És nem is volt vészes. Most az éves szabadságomat vettem ki ami 1 hónap, aztán meg majd július 1-től elmegyek tgyás-ra.

32 hkm

2011. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én most 27 hetes terhes vagyok, eddig úgy terveztem június végéig dolgozom, akkor leszek 31 hetes terhes.De kitudja lehet tovább is maradok.
2011. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem 12 hetesen írtak ki bár nem nagyon akartam, mert féltem hogy halálra fogom magam unni otthon.Nincs így....sőt!!

Valamikor nincs is időm itthon például főzni vagy takarítani.Mondjuk vagy egyiktől vagy a másodiktól hamar elfáradok.23 hkm

2011. máj. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!