Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23-24 hetes Kismamik, hogy...

23-24 hetes Kismamik, hogy vagytok? Mi lesz a pocaklakótok neme?

Figyelt kérdés
Én már egész jól vagyok,17 hétig rosszul voltam. A napokban kezdett el égni a gyomrom,de még elviselhető. Második babámat várom,van már egy 21 hónapos gyönyörű Kisfiam,most pedig úgy néz ki,hogy egy kis hercegnőt rejt a pocakom:)
2011. máj. 30. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én 23hetes kismama vagyok.Nekem a 14 héten mult el szerencsére a rosszul léteim.Mondjuk ez a túl nagy meleg annyira nem esik jól.De igazából egy teljes nyár van elöttem.:)és kicsi fiam lesz az biztos már.
2011. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 21 hetes múltam, szintén a második babámat várom, kislány lesz:-)

Van egy kisfiunk, 2 éves lesz 1 hónap múlva.

Nincsenek rosszullétek (12.hétig voltak csak), de a derekam sokat fáj és a jobb lábamon a combtőnél elkezd zsibbadni, ha sokáig állok. De ez a kisfiammal is így volt, nem tudom miért...

Boldog babavárást!

Üdv!

2011. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia első babámat várom,22 hetesek vagyunk,hát én még két hete is hánytam,de hála isten az volt az utolsó.derekam nekem is fáj.kisfiunk lessz ugy néz ki.
2011. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bocifigura válasza:
23 hetes kismama vagyok. A 7.-től a 13. hétig volt rosszullét, hányás, de nem csak reggelente, hanem nagyjából egész nap. De azóta remekül vagyok, vagyunk. Néha szédülök, gondolom ezen a nagy meleg sem segít :) Úgy néz ki első gyermekünk Leányka lesz. Már nagyon várjuk. Imádom figyelni a pocakomat, amikor mocorog, rugdos a kis Tündérmanónk :)
2011. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok. Rettentően ég a gyomrom, és a melegtől vizesedik a lábam. Amúgy a kisfiam és én is jól vagyunk:D
2011. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

22 hetes vagyok és úgy néz ki kislányunk lesz :-) Első baba. A rosszullétek szerencsére eddig elkerültek, talán kétszer ha hánytam. Csak a gyomrom émelygett folyton. Most még a meleget is egész jól viselem.

Boldog babavárást minden kismamának!

2011. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma vagyok 23 hetes, első baba lesz, és kislány:)

Nekem eddig egész jó volt minden, pici émelygés volt a 7. hét körül, de azt már rég elfelejtettem. A keresztcsontom már kb. a 10. héttől fáj, de főleg csak este, és ha sokat tevékenykedem, de ezek kibírhatóak, a cél érdekében!

Nagyon sokat mocorog a babóka, olyan jó nézni.

Már nagyon várom a szeptembert!!!

2011. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!