Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet megszabadulni a...

Hogy lehet megszabadulni a rossz gondolatoktól a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
NAgyon félek, hogy a szülésnél baj történik, vagy esetleg beteg babám születik, meg tudnátok valahogy nyugtatni?
2011. máj. 31. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hááááát, ha már itt keresel "nyugalmat" rossz :( Szerintem itt sokkal több a "problémás" terhesség ha az átlagot hasonlítjuk a nagy átlaghoz... és ez természetes.

Ha rám hallgatsz...

- Elfelejted az internetet, veszel egy darab könyvet amiben minél több információ benne van, és ha tájékozódni akarsz, akkor ezt forgatod. Ha nincs benne valami, akkor védőnőtől, orvostól kérdezel.

- Sétálsz, és beszélgetsz a pároddal, jó levegőn vagy, és elmondod neki vagy egy barátnőidnek a félelmeidet.

- Gyakorolhatsz autogén tréninget, ami nagyon bevállt kismama "nyugtató"


De a legegyszerűbb ha elhiszed, hogy a világon annyi szép és egészséges baba születik, problémamentes terhesség és szülés során. És most te vagy az egyik, egy következő!

2011. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van az első válaszolónak.Én is megpróbálok e szerint járni de én is ugyanezek miatt aggódom mint te ezért megértelek!Ahogy másnál nálunk is biztos minden rendben lesz!

Üdv:36 hetes kismama

2011. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kineziológia!! Tuti hatásos, ha jó szakemberhez mész. A szorongások a tudatalattidra vezetnek vissza, de ezeket a dolgokat csak izomtesztelés után lehet teljesen oldani.
2011. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igaza van az elsőnek!!

csukd be a netet, ne olvasgass rémtörténeteket, és lazíts, pihenj

2011. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy mentőtiszt barátnőm, és ő hívta fel a figyelmem arra, hogy a hírekben mindig csak a rosszat mondják, azt nem, hogy 10 000 kismamából egyel történik baj.Egy könyvben olvastam, amit a terhesgondozáson adnak, hogy ha folyton rettegsz, hogy nem lesz egészséges, akkor nem bízol meg benne, hogy képes egészségesen kifejlődni, épp ezért meg kell adni a leki bizalmat, hogy egészséges szép, és okos lesz:-)
2011. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!