Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hnap megyek a hormonvizsgálato...

Hnap megyek a hormonvizsgálatom eredményéért ahol FHS-t prolaktint, progeszteront, tesztoszteront, ösztrogént, Lh, TSH, T3, T4et néznek. Kicsit félek. Milyen értkek a normálisak?

Figyelt kérdés

3és fél évig szedtem fogamzásgátlót, azután abba hagytam de nem jött meg fél évig, utána megjött 2x 45nap volt a 2 menszi között, de 2 hónapja semmi így eljöttem a dokihoz mert félek vmi baj lesz. Mert 2 hónapig mértem a hőmet, de nagyon elkeseritett h semmit nem mutatott semmi kilengés, szinte mindig 36.1-36.4 között volt néha volt kisebb elmozdulás de az is az eslő hónapban csak.

Nem tudom mire számithatok, mert félek h meddő vagyok, pedig az nagy csapás lenne mert szeretnék kisbabát. Aki volt hasonló helyzetben annak mit irtak fel, újra fog.gyógyzsert vagy hormont gyógyszert?Mert nem szeretnék újra fog.szedni ez miatt mert az sztem nem old meg semmit.

Tanácsok? Mit gondoltok meddő lehetek? 21éves lány


2011. máj. 31. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Először várd ki a vizsgálatok eredményét, addig senki sem tud semmit sem mondani. Majd akkor tedd fel ezt a kérdést.

Amúgy az ultrahangon (ha csináltak) minden rendben volt?

2011. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az is hnap lesz úgyhogy izgulok.. csak a doktor mondta múltkor h majd ad rá gyógyszert és azt akarom megtudni ti milyeneket kaptatok ilyen bajokra és kinek h vált be?
2011. máj. 31. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanez volt a bajom. Gyógyer abbahagyása után 2× normálisan megjött, majd utána olyan is volt, hogy 3 vagy talán 4 hónapig is semmi. Elmentem én is orvoshoz, elküldött hormonvizsgálatra. ahol mindent rendben találtak. Tulajdonképpen nekem azt mondta a doki, hogy a fogamzásgátló annyira elvékonyította a méhnyálkahártyát, hogy nincs is ami leváljon havonta!!! Ezért nem jön meg... És még azt is hozzátette, hogy sajnos ilyen vékony nyálkahártya alkalmatlan lesz arra, hogy egy babó megtapadjon, úgyhogy TÜRELEM. Adott Clostit és a ciklus 2. napjától kellett szednem 5 napig. Közben nézte középidőtől UH-val, hogy hogy alakul a peteérés, az első hónapban nem is ért meg akkora pete, amekkorából baba lehetne. DE normálisan megjött! A 2. hónapban, viszont egyértelműen megtudta mondani, hogy mikor van peteérés, és megfelelő nagyságú is volt... ÉS pozitív is lett a teszt!!! Hát ennek lassan 3 éve. Idén lesz 2 éves a kislányom!!! Úgyhogy kitartást kívánok NEKED, és ne keseredj el! Ha gondolod majd írd meg mi volt!
2011. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Majd megirom mi lett az eredmény:)
2011. jún. 1. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!