Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok....

24 hetes kismama vagyok. Reggelre fáj a hátam, a karjaim. Javasoljatok jó alvási pózokat! Nálatok is egyre nehezebb az alvás?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy van vesetágulatom, először csak jobb oldalon volt, de most már van a bal oldalon is.
2011. jún. 2. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár én már szültem, és nem volt vesetágulatom sem, de nekem is nehéz volt a 25. héttől az alvás, ekkor vettem egy szoptatós párnát és ezzel már jókat tudtam aludni újra úgy a 33. hétig.

Utána már ezzel is és enélkül is kényelmetlen volt a végéig sajnos.

Kitartást és szép várandósságot és szülést kívánok!

2011. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 2oldali vesetágulatom van. Én is vettem egy szopispárnát ami néhány hétig jó is volt de most a 30. héten már azzal sem jó. Hason ugye képtelenség, háton nem kapok levegőt, oldalt fáj a vese meg rugdos a babóca. Néha csak úgy sikerül, hogy a falhoz támasztok egy párnát és annak dőlők félig, szemből pedig a szopispárnát rakom a térdeim közé + átölelem. Így ebben a nem is háton nem is oldalt pózban néha sikerül aludni pár órát de egyre kimerültebb vagyok így is. Ha más tud jobb módszert az érdekel engem is!
2011. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, miért fontos a vesetágulat, de a 2. válaszolónak hála, tudom.

Én is csak a párnát tudom javasolni. Nem vettem semmi extrát, csak az ágynemű tartóban elheverő vendégpárnákat. teszek a hasam elé is, kitámasztom vele azt és a lábaim közé is.

Ha néhány hétig jobban alszol, az is segítség már remélem.

Ez a falnál ülős módszer elég kegyetlenül hangzik.

Kitartás!

2011. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
10:23-as vagyok. Nem ülök a falnál hanem fekszem az ágyon félig a falnak dőlve, félig háton. Hátulról rendes párnával elölről pedig a szopis párnával vagyok kitámasztva. Ennél jobbat még nem sikerült kitalálni.
2011. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 hetes vagyok, nekem is nehéz az alvás...főleg, mert zsibbad állandóan a lábam, ha oldalt fekszem, de háton meg nem igazán javasolják...Kitartás, mást nem tudok tanácsolni!! Én is 4 párnával alszom, az az egy dolog ami segít...
2011. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 24 hetes vagyok. Az alvás egy borzalom, és mi lesz még később?

Háton még egyenlőre bírok feküdni, de sokszor érzem, hogy nyomódik a poci. Bal oldalon is szoktam, mert a doki azt mondta jobb a vérkeringés. A pocak alá teszek egy párnát. De ez sem jó túl sokáig. Úgyhogy ilyen vándorlós üzemmódban vagyok... Háton fekve, oldalt fekve, félig ülve... :)

Persze vese problémával ez még nehezebb... Ha van orvosod, kérj tőle tanácsot! Biztos fog segíteni!!!


Boldog babavárást

2011. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!